Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyny rocznik 80 :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczynki!!!

Ja już w UK ...wróciłam kilka dni temu i dopiero teraz do was dotarłam ...czytania i nadrabiania mnóstwo ..Boziu kiedy was ja nadrobię :Histeria: może któraś zlituje się nade mną i choć troszkę streści pls :Podziw:
Z tego co zdążyłam się dowiedzieć to :
nasza kochana Martusia miała urodzinki:)
Martusiu dużo szczęścia, zdróweczka, spełnienia marzeń w szczególności tego brzusiowego

Inka duzo zdróweczka dla Majeczki :*
Gosiu fajowski tatuaż musisz koniecznie zrobić następny hihihihihi

Dla każdej 80'latki przesyłam całuski:*:*:*
A teraz biorę się za czytanie.......ciąg dalszy nastapi:Śmiech:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

kochane dzięki za miłe przywitanie aż mi się na serducho ciepło zrobiło ....buziaczki:*

Wy tu o rozkręcaniu wątku a ja nie wiem kiedy was doczytam ojjjjjj bo mi narosło chyba z 40 stronek :Niespodzianka::Niespodzianka: lektura na całego hihihi

Zasypałyście mnie pytaniami :Niespodzianka: tak wiec po kolei:Oczko:

Jeśli chodzi o lekarzy w PL byłam tylko u alergologa i ona na pierwszy rzut stwierdziła że moja Julka z tego wyrośnie , ze skórkę ma ok ale trzeba ciągle nawilżać nie pozwalać do silnych zadrapań a ona potrafi naprawdę jakby to powiedzieć zedrzeć ją no po prostu masakra ratuję się w skrajnych przypadkach tymi bandażami bo niestety kropelki które dostaliśmy do końca nie wyeliminują swędzenia. Co do badań odradziła bo w takim wieku nie wyjdą wiarygodne a i mogą dzieciaczki z nich wyrosnąć.... Poradziła postarać wyeliminować to wszystko co może wywołać alergie:Zakręcony: i nie chodzi tu o jedzonko:Szok: tak więc zrobiłam u rodziców prawdziwe zawirowanie !!! ale co się nie robi dla dziecka i tak sprzątanie było na max prawie codziennie, wszystkie dywany , pierze ,zasłony itp wywalone ...:Zakręcony: a moi rodzice mają naprawdę duży dom i miałam tam co robić tu w UK nareszcie prawdziwie odpoczywam hihihi
Ponadto moja Julusia miała podcinany języczek (częsta wada ) ale chirurg niestety dopatrzył się jeszcze jednej ( tym razem rzadka) jakiś bocznych fałdów pod języczkiem czy toś takiego ::(: powiedział że jeśli źle będzie się to rozwijało to niestety ale juz będzie potrzebna operacja ale dał też nadzieję że możliwe i jest duże prawdopodobieństwo że to się zredukuje przez ćwiczenia :Oczko:

co do pobytu w PL to powiem wam że jak się jest tam to myśli się o UK a znów jak sie jest tu to myśli się o PL. Człowiek to takie komplikujące sobie życie stworzenie zawsze za czymś innym i tak w kółko...
Ogólnie było bardzo wesoło, wieś , dużo dzieci , pogadanki przy kawce z mamą i siorką, grillowanie, wypady na zakupy no po prostu sielanka:Szok:

No to popisałam sobie :Zakręcony:

Buziaczki :*

Odnośnik do komentarza

Witaj Arbik zapraszam do pisania na 80 tkach napisz jak masz na imie staramy sie sobie po imieniu pisac skad jestes

Ania ja cie doskonale rozumiem z Pl wracam bardziej zmeczona niz zazwyczqaj jestem al e i tak sie ciesze na kazdy wyjazd
Dobrze ze lekarz stwierdzil ze z tego wyrosnie tak sie meczy biedactwo
A co z tym jezyczkiem nigdy nie slyszalam o podcinaniu czym sie to objawia mozna to samemu stwierdzic ze taki zabieg jest potrzebny

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki:))

Pogoda super, nie gorąco i nie zimno taka w sam raz i taką lubię bo jest czym oddychać bo skwar, upał to nie dla mnie bo ja niskociśnieniowiec i w taką pogodę to bym tylko spała i spała i wogóle nie do życia :Kiepsko:

inka_80

Ania ja cie doskonale rozumiem z Pl wracam bardziej zmeczona niz zazwyczqaj jestem al e i tak sie ciesze na kazdy wyjazd
Dobrze ze lekarz stwierdzil ze z tego wyrosnie tak sie meczy biedactwo
A co z tym jezyczkiem nigdy nie slyszalam o podcinaniu czym sie to objawia mozna to samemu stwierdzic ze taki zabieg jest potrzebny

Inkuś ja sama bym nie wiedziała gdyby tego nie zauważyła logopeda angielski mam z nią co 2-3 miesiące spotkania w związku z problemami Julci z jedzeniem. W UK nie robią zabiegów tylko ćwiczenia a w PL jedna wizyta u chirurga dziecięcego i po sprawie - dał znieczulenie miejscowe i nożyczkami pociął błonkę tzw. wędzidełko pod języczkiem. Nawet nie wiem czy trwało to 5 min. a i nie było żadnej krwi bo ta błonka nie jest ukrwiona! Ja jak byłam dzieckiem też miałam taki zabieg ale dopiero w wieku 3 lat.
Z tego co wiem języczek jest krótki i przyrośnięty dziecko może mieć problemy z wysuwaniem języczka ( o dziwo moja wysuwała) no i oczywiście z mową itp.

Aniu ciebie też witam :Oczko:

no i oczywiście witam Arbik :yipi: napisz coś osobie:Oczko:

miłego popołudnia:)

pa pa pa

Całuski:*:*

Odnośnik do komentarza

Cześć babeczki :D

Witaj u nas Arbik - pisz z nami jak najczęściej.

Ania - tu w tej Wawie to bym wolała taką pogodę jak opisujesz.. te upały są wykańczające!
A Twoją córeczkę czekają pewnie dalsze ćwiczenia z logopedą..co? :) powodzenia!!

Dziś zameldowałam się w naszym mieszkaniu - nareszcie! I już mogę odetchnąć - przez 10 dni byłam bezdomna! :sofunny:

Buziaki!

http://www.suwaczki.com/tickers/ltdgb201db9yei4y.png

http://lb2m.lilypie.com/DCL0p1.png:mdr: http://s2.pierwszezabki.pl/010/0104789a1.png?2552

Odnośnik do komentarza

Ania to chyba Majka czegos takiego nie ma bo potrafi polizac sie bez problemu po brodzie

Marta super ze ci sie udalo to zalatwic

u mnie straszy deszcz co jakis czs pokrapuje a ja wlasnie pranie zrobilam z mysla wysuszenia na dworku

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Cześć babeczki:)

Ale zawiało tu pustką ..taka cisza nie ma z kim poklikać::(: Ale jak same piszecie przeniosłyście się na inny wątek to chyba nie mam się czym dziwić że ten wątek pomału zaniknie ::(: Nie żebym się skarżyła :Oczko: wiadomo tam jesteście prv a tu jednak watek publiczny i wszyscy mogą czytać ale to dla mnie dziwne że ja mam pisać o swoich sprawach a wy tylko między sobą na prv czyli dla wtajemniczonych ::(:
Ale ja nie o tym dziś was w końcu doczytałam nie było aż tak dużo jak przypuszczałam tylko skromnych 30 stronek :))
Edi tak mi przykro z powodu choroby Zuzi, ale się dziecinka nacierpiała a wy z nią. Ważne że już po ale pewnie na długo jeszcze zapamięta Zuzia te szpitalną traumę kroplówki, strzykawki brrr. A z Zuzi naprawdę zuch dziewczynka:) Napisz czy wiesz skąd złapała to świństwo??

Gosiu fajny wypad nad morze i po postach widzę że super się bawiliście:)) Aż mi się zachciało morza polskiego:Oczko: ale szkoda że plany do Disneylandu nie wypaliły :(

Martuś to ty już Warszawianka:) A bezdomnym być to chyba ciężkie uczucie:Oczko:

Inka gratki nowego autka!!!

Aniu fajnie że z uszkiem już lepiej i miłego urlopowania!!!

To chyba tyle poza tym że strasznie pobolewa mnie kręgosłup i jeszcze tej nocy Julcia dała mi popalić jak się obudziła po 22 to dopiero usnęła po 24!!!

Miłego dnia!!!

Odnośnik do komentarza

Ania to nie tylko to Ladna pogoda szkoda dziewczyna siedziec przed kompem
Zauwazylam ze na wszystkoch watkach tak jest na UK to samo
Ja sama bym caly czas przesiedziala na zewnatrz gdyby nie choroba Majki i deszcze u mnie

U nas troche przechodz Majce juz dzis w nocy nie miala kaszlu wiec dalam sobie spokuj z lekarzem tym bardziej ze P pojechal po siostre na lotnisko i musialabym tluc sie autobusem
Normalnie tka mi sie nudzi juz siedzenie w domu ze szalu dostaje obym tylko szybko jakas prace zlapala no i dobra opiekunke dla Majki na razie by siedzila z ciocia co by mi dalo czas na znalezienie kogos kto mi sie podoba

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Inka nie tylko u Ciebie pogoda do d***.
U mnie też leje od samego rana i za nic nie chce przestać a do tego wiatr że się nie chce wyściubiać nosa z domu wrrrr a poza tym moja Julcia zaczęła siurkać nosem i masz tu!!!
Widzę że u ciebie ostre szukanie pracy ja też tak juz po cichu sobie myślę ale na razie muszę jeszcze przy Julci być bo i wizyty po lekarzach i jej skórka i jak tu odejść
Fajnie że Majeczce już pomału przechodzi przeziębienie to i nocki spokojniejsze będą
A u mojej Julci chyba zęby idą bo strasznie się ślini jak nigdy i to wpychanie rączek do buzi nawet jak ją smaruję żelem na dziąsełka to nawet nie oponuję ..powiem ci że chciałabym żeby już te zęby wyszły jak jej wyszły 6 tak już dobre kilka miesięcy cisza ale ja to mówię że cisza przed burzą bo przecież kiedyś musi reszta wyrznąć się. A u twojej pewnie już cały zestawik:Oczko:

Pa dziewczynki:)))

Odnośnik do komentarza

Ania niedawno wyszlo kila ale tak samo jak Julcia pozno zabkowala teraz tez wszystko gryzie biurko uchwyty przy szafkach itd nam najlepiej dzial denttiox z zeli ale lepszy jest taki prosze z bootsa rumiankowy musze znowu kupic nie jest tani bo kosztyje 4,60 ale jak ona tak sie meczy
To przziebienie tez moze byc od zabkow Albo u Julci zmiana klimatu tak wplynela ja narzaie stosuje nasivin przywieziony z polski ale nie wiem czy powinnam jej go jeszce zakraplac bo juz ma takie dosc geste te glutki boje sie przesazic

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Inka ten nasivin stosuje sie tylko od 3-5 dni tez go mam dostałam od polskiej pediatry bo miała wtedy straszny katarek. Po tych 5 dniach jakby nie przeszło to dostałam inny homeopatyczny o nazwie euphorbium i dziś jej ten ostatni wkropiłam. Zobaczymy jaki efekt!!
Ja bardziej wskazuję na pogodę niby ciepło ale zawsze gdzieś zawieje... w słońcu gorąco ale w cieniu już nie tak :Szok: byłam z nią wczoraj na spacerku a dziś katarek..W PL też tak było katar ją tak męczył grubo ponad tydzień:Zakręcony: teraz mam nadzieję że szybciej odpuści:Oczko:
Co do żelku to też dentinox używam. Mam jeszcze bonjela ale po nim już nie było takiego efektu jak po dentinox. A ten rumiankowy to szczerze powiedziawszy pierwszy raz słyszę ale jak mówisz jest dużo lepszy to chyba muszę spróbować ale cena kosmiczna!!!

Odnośnik do komentarza

Ania ja dopiero drugi raz jej zakraplalam wole mniej niz wiecej wychodze z zasady ze katar leczony trwa 7 dni a nieleczony tydzien hehehe chociaz u nas to juz dluzej

A tak wogole to tak mnie siostra nakrecila ze swinska grypa bo u nas niby strasznie duzo przypadkow nie slyszalam zeby ktos byl chory akurat u nas ale przez nia zaczelam myslec ona stwierdzila ze na jesien wyjezdza ze swoja corka do polski bo tu jej opieka nie odpowiada tzn nie ma hospitalizacji tylko dzwoni sie na infolinie nie wolno przychodzic do lekarza zeby nie pzarazac innych - a jak to nie jest swine flu tylko zwykla? jak z objawow mozan wiedziec ze jest sie chorym i na jaka odniane Paranoja jakas Ona naczytala sie na stronach NHS co niby ma sie robic jak sie zachoruje i mnie strasznie przestraszyla

Edi u mnie nadal pada nawet na 5 minut nie przestalo :ehhhhhh:

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Wiem Edi chyba chmury burzowe zatrzymaly sloneczko od ciebie

A co do swinskiej grypy to sama zaczekalam sobie tlumaczyc ze najgorsze to popasc w paranoje a smiertene przypadki sa i przy zwyklej grypie

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...