Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyny rocznik 80 :-)


Rekomendowane odpowiedzi

klaudia
Edi a ja mam pytanie..jesli moge :oops: o Zuzolke tez sie staraliscie dlugo?
mam nadzieje ze Ci sie uda, juz pisalam..bardzo trzymam kciuki :36_3_15:

No pewnie, że możesz pytac :oczko: No więc w pierwszą ciążę zaszłam zaraz po ślubie na "miesiącu miodowym" (czytaj dwa tygodnie miodowe). Tydzień po ślubie wyjechaliśmy do Grecji i tam nam się udało :ok: Ale długo się nie cieszyliśmy... w 7 tygodniu ciąży poroniłam :Płacz: Po 6 miesiącach zaszłam w ciążę z Zuzią. Teraz odstawiłam tabletki antykoncepcyjne w sierpniu więc leci 7 miesiąc bez nich...

lisiczka
zobaczcie jaki wirtualny tort dostalam: http://www.wojcieh.9x.pl/1a/cutenews/data/upimages/tort.jpg

:ok: totr świetny Aniu :ok:

klaudia
Justyna no rzadko zagladasz tu do nas.. a tu tak milo z nami :36_1_1:

Podzielam zdanie Klaudi :ok: Justyna prosimy o częstsze pisanie :36_2_51:

agulaf
Ja dzis u mamy byłam i zostawiłam małego na 2 godzinki samego z babcia i wiecie co jak wróciłam to zamiast się dzieciątko ucieszyc, że mama już przyszła to sie rozpłakał na mój widok....wiecie jak mi się smutno zrobiło.:(

Ojjjjjjj bidulka :dzidzia_mis: Wiem jak się musiałaś poczuc... ale na pewno to były łezki szczęścia :ok:

inka_80

A ja sie wkurzylam dzis bo dostalismy klucze do tego nowego domku i tam pojechalismy zeby sobie pomierzyc okna miejsce na kuchenke a te chamy nie zdjeli alarmu my tam weszlismy zaczelo toto wyc Zadzwonilismy do councilu a ze bylo 16.58 babka nas rozlaczyla w trakcie rozmowy po powrocie chyba skarge bedziey pisac bo mieli zdjac ten dziadowski alarm i ze ta baba sie nam w srodku rozmowy rozlaczyla :hmm:

Inka NIE DAJ SIĘ :gangsta: Zrób rząd i krzykaj! Co za chamstwo! Co za wredna baba! :36_2_42: Wrrrrrr ja to bym zjechała z góry na dół!

Odnośnik do komentarza

kingolandia
A ty Klaudia kiedy Franiowi sprawisz rodzeństwo?

Ja jak mogę to przyłączę się do pytania :oops:
A interesuje mnie to bo tak się zastanawiam jak to z nami będzie i z drugą ciążą... bo jak dobrze pamiętam to Ty Klaudia też miałaś cc... tak? :hmm:

Pytałam się swojej Pani gin o to czy mogę urodzic siłami natury i odpowiedziała mi, że raczej nie :36_2_20: A Ty co o tym wszystkim myślisz?
No i masz też takie obawy jak ja... że coś będzie nie halo z rozciąganiem się brzuszka... :nie_mam_pojecia: Wiem, że to głupie, że nie jedna kobieta po cc rodziła kolejne ale jakoś tak ostatnio o tym myślę... :eee:
Takie głupie myśli mnie nachodzą, że szew się może rozejśc... albo jeszcze inne... ale nie będę tu o tym pisac bo mnie pewno :36_2_49:

Ehhhh :ehhhhhh: tyle wątpliwości... w sumie to 3 lata już od cc więc powinno byc chyba oki? Co myślicie?

Odnośnik do komentarza

witam

Edi, nie martw się na zapas. Nie orientuje się co prawda w cesarce, ale jak byłam w szpitalu przed porodem (przenosiłam ciążę) - to była ze mną na sali dziewczyna w 3 swojej ciąży i miała mieć cesarkę właśnie po raz 3 - każdy jej poród kończył się w ten sposób. Więc głowa do góry - Ty masz dopiero jeden poród za sobą

Idę, bo mały każe mi czytać książeczki. Zajrzę później :36_3_16:

http://www.suwaczek.pl/cache/3bbfefc3fc.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sio4pmp4j1uix.png

http://playa-games.fagms.de/c/r?ACTION=ri&EMID=08G02P71IRA00R1V1AB&UID=QZTRI367I7T6PMNKU7AA&sflink=s2.sfgame.pl&sfplayerid=49459

Odnośnik do komentarza

Edi z tymi porodami po cesarce to jest tak różnie że nie ma co się martwic.Zawsze mówili,że po cc trzeba odczekac przynajmniej 2 lata dokolejnaj ciąży, a moja kumpela miała cc (bliżniaki) a jak maluch miały 5 miesięcy to wpadła i trzecie urodziła naturalnie!!!!!w tak krótkim odstępie czasu i z brzuszkiem-rozciaganiem-nie było żadnego problemu:)

20 Maja skończyłem roczek:)
Bartuś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...