Skocz do zawartości
Forum

STYCZEŃ 2009 - zaczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie dziewczynki !!

ja tak dzis z doskoku, sprzatalam generalnie caly domek ufffff wlasnie skonczylam i ide na obiadek.

WSZYSTKIEGO NJANAJ DLA DZISIEJSZYCH SOLENIZANTEK ZDROWKA , ZDROWKA I SZYBKIEGO :36_3_9::36_3_9::36_3_9:ROZWIAZANIA:36_3_9::36_3_9:

Aniu-nie martw sie, ja tez sie tak czuje po takiej wyprawie na zakupy, twardzielke zgrywam ze ze wszystkim podolam a jak przychodzi co do czego to brzucholek twardy i bola plecy- wtedy czas odpoczac.

madzia-napisz czego tam was ucza:)powodzonka.

pamietajmy juz blizej niz dalej:):36_1_66:

jest ktos z was kobietki na forum ?

buzki

Odnośnik do komentarza

aaa zapomnialam..

Madziu-ja tez buszowalm po necie za wskazowkami co moze pomoc dzidzi w odwroceneiu sie w odpowiednia strone-"niekanapowy tryb zycia"-sporo ruchu oczywiscie umiarkwoanie-spacerek chociaz jeden dziennie, spanie na lewym boku ,zreszta sama doczytaj posylam linka

Ułożenie dziecka w macicy

:36_3_9:

papapa

Odnośnik do komentarza

Hejka. :)
Ja Wam chyba znowu pomarudze dzisiaj...
Brajan jak zwykle siedzi u mnie caly dzien od rana. Jestem padnieta bo Krzysiek tez chory siedzi w domku a wiecie jak to z chorym facetem. Mala buszuje sobie jak malo kiedy i wysiadam.
Wogole to czuje sie jakby Maly byl moim dzieckiem. Kupilam sobie i K. bulki slodkie to tesciowa przyszla i dala jedna Brajanowi. Heh. Nie zaluje mu ale bylam zla. Pozniej maly poszedl do niej po cos to go odeslala slowami "Idz ciocia Ci wlaczy baje"... Marzena za jakis czas jak ja poprosil o chleb powiedziala "Idz pobaw sie z ciocia.". Jestem zla i Krzyskowi sie oberwalo przez to. :/

Kasiom serdeczne zyczonka!!! :36_3_9:

Odnośnik do komentarza

hej Ada!!

a marudz sobie kochana od czego sa kumpelki wysluchaja doradza:)

hmmm...czy oby nie przesadza ta Twoja rodzinka z wykorzystywaniem Ciebie?
:36_2_12:
nie dziwie sie Tobie ze jestes nerwowa kochana, sama na ostatnich nogach, a tu jeszce taki maly szkrab.Ty tez masz prawo byc zmeczona ...moze porozmawiaj z nimi zeby troszke...przystopowali z obarczaneim Ciebie opieka nad malym.Ja nie mowie zeby sobei nie pomagac nie, nie ale ..istnieje cos takiego jak zdrowy egoizm.Mysl o sobie.

glowka do gory!!:36_3_9::36_3_9::36_3_9:

Odnośnik do komentarza

Krzysiek stwierdzil ze to moja wina bo sama tak wszystkich przyzwyczailam...
I w sumie moze ma i racje. Bo jak maly plakal czy marudzil to zawsze sie nim zajmowalam. I w ogole czesto go gdzies bralam, bawilam sie z nim.
Ale z drugiej strony jak kazdy go olewa to mam byc taka sama? :/
Nie wiem. Bez sensu. Z jednej strony jestem zla a z drugiej mysle ze nie powinnam bo jak nie ja to nikt sie nim nie zajmie... Grrrrrrrrr.

Odnośnik do komentarza

Ada,nie nie to oni sie przyzwyczaili a to jest roznica...nie mozna ciagle wykorzytsywac czyjas dobroc.musicie to jakos rozwiazac bo jak nie to bedziesz sfrustrowana coraz bardziej.Jesli Ty sie krepujesz o tym powiedziec moze K powinien ...usiadomic rodzince ze potrzeba Tobie spokoju wiecej i odpoczynku przed porodem...

:36_4_13:trzymam kciuki!!

Odnośnik do komentarza

mamuskastyczen
aaaa to smutne ze malemu nie poswiecaja za duzo uwagi..jestes dobre serduszko i widac ze lubisz dzieci ale pamietaj Ty tez jestes wazna i to ze powiesz czasem nie to nie zbrodnia:36_3_9:

Tzn kochana ja potrafie powiedziec malemu "nie". I jak przychodzi na bajki a ja cos ogladam to mowie mu ze teraz ja ogladam i nawet nie zaczyna dyskusji, albo jak jestem zmeczona to mowie mu to i o dziwo on to rozumie. Tylko wkurza mnie ze tamte znalazly sobie tania sile robocza. Jak nie ma co zrobic z Brajankiem to wysyla sie go do cioci.

Odnośnik do komentarza

Mamuskastyczen, Miśka271- chyba jesteśmy przyzwyczajone do aktywnego trybu życia, wszystko chciałoby się robić. A tu ciężki brzuchol przed nami uniemożliwia nam wiele czynności, oprócz chodzenia. Dlatego łazimy a później są tego efekty.

Adriana8899- współczuję Ci i zarazem nie rozumiem Twoich domowników. Beznadziejnie się zachowują! To ONI CIEBIE powinni wyręczać w większości rzeczy, a nie TY- ICH!! Jeszcze zdążysz się w życiu naopiekować dziećmi, sprzątać itd...
Nie macie możliwości wyprowadzić się stamtąd??
Jeśli nie- to nie dawaj się im!! Masz swoje prawa i pokaż im to!

http://www.suwaczek.pl/cache/6c5ef68ebf.png

http://s5.suwaczek.com/200901251762.png

Odnośnik do komentarza

adriana8899
Aniu wlasnie nie bardzo mamy taka mozliwosc...
Tzn niby mamy ale musimy zebrac pieniadze na remont. Moi dziadkowie maja pietro w domu jednorodzinnym w stanie surowym i planujemy sobie zrobic tam mieszkanko. Tylko to potrwa.

Rozumiem...
Ale nie powinnas im na to pozwalac. Stawiaj sie :))) !! Juz nie pamietaja jak to było w ciazy??

http://www.suwaczek.pl/cache/6c5ef68ebf.png

http://s5.suwaczek.com/200901251762.png

Odnośnik do komentarza

Szwagierka stwierdzila ostatnio ze leze caly dzien z piz... do gory. Chociaz zanim ona wstanie to zdaze juz cala chate posprzatac. Wiec watpie ze moge liczyc na jakiekolwiek zrozumienie z tej strony.
Chociaz czasem mam takie dni ze mi sie nie chce tylka z wyra ruszac. Juz zapomnialy jak to bylo w sierpniu jak lezalam w szpitalu z ostrymi bolami brzucha i wyszlam z ciaza zagrozona. Widocznie juz im to umknelo.

Odnośnik do komentarza

adriana8899
Szwagierka stwierdzila ostatnio ze leze caly dzien z piz... do gory. Chociaz zanim ona wstanie to zdaze juz cala chate posprzatac. Wiec watpie ze moge liczyc na jakiekolwiek zrozumienie z tej strony.
Chociaz czasem mam takie dni ze mi sie nie chce tylka z wyra ruszac. Juz zapomnialy jak to bylo w sierpniu jak lezalam w szpitalu z ostrymi bolami brzucha i wyszlam z ciaza zagrozona. Widocznie juz im to umknelo.

Nie rozumiem czemu tak "plują jadem" w Twoją stronę??!! Zrobiłaś im coś, czy nie mogą znieść tego, że ich kochany syn i brat wybrał Ciebie i swoją rodzinę? Nie rozumiem...
Jak mogą mówić, że leżysz z p... cały dzień, qrde jesteś w ciąży!! I masz do tego prawo!!
Nie wiem czego one chcą od Ciebie...

http://www.suwaczek.pl/cache/6c5ef68ebf.png

http://s5.suwaczek.com/200901251762.png

Odnośnik do komentarza

Nie no tesciowa nic do mnie nie ma... I jak cos to zawsze stanie po mojej stronie.
A szwagierka... Glupia jak but po prostu. Z nia byly niezle przeboje. Ale to musialabys poczytac wczesniejsze posty. ;)

Hehe. Podrapalam sie po brzuszku przed chwila i chyba zahaczylam o mala gdzies. :) Bo mi sie tak przemieszala po brzuszku ze szok. :) A jak tam wasze malenstwa?

Odnośnik do komentarza

Ada-rozumiem Cie kochana i troske o Brajank, to slodki dzieciaczek .Dobrze za ma taka troskliwa ciocie, ale pamietaj walcz swoje i nie daj sie szwagierce" krolewnie".co za laska.kto jak kto ale Ty masz prawo wlasnie teraz lezec i sie nawet nie ruszac z lozka jak nie masz na to ochoty.W koncu wniczym Cie nie wyrecza...brrr uzbroj sie w cierpliwosc wkrotce na pewno sie wyprowadzicie..

:36_3_9:

ania-heh to czas odpuscic z byciem supermenka, teraz czas stac sie slodkim leniuchem,,,,,niedlugo bedzie az zanadto roboty hihi...trelemorele wiadomo jak jest , zawsze cos jest do zrobienia.:36_2_12:damy rade.:hop:

Odnośnik do komentarza

mamuskastyczen
ada-hehe moze ja polaskotalo:)

Moja Mala teraz spi pewnie jak co dzien uaktywni sie wieczorem..a te kopniaki to wam powiem ze sa coraz mocniejsze,ale i tak je uwielbiam:):16_11_9::36_4_13:

lece poleniuchowac.zajrze pozniej.:36_3_9:

:) Moja kopie nie mocniej ale duzo czesciej. Chociaz czasem jak walnie to mam gwiazdki w oczach. ;)
Odpoczywaj, odpoczywaj... :) Papaty.:36_3_9:

Odnośnik do komentarza

witajcie kobietki,ADUS czytalam to co napisalas i jestem w szoku powiem szczerze jak oni moga cie tak wykorzystywac bez przesady dasz komus palec to chce cala reke...a wez ty sie kobieto w koncu za ta Marzene niech ruszy d....laskawie i zajmie sie dzieckiem swoim Ty ciagle malym sie zajmujesz,a gdzie czas dla ciebie? odpoczynek? no i teraz opieka na Twoim facetem....co oni serca nie maja przeciez to nad Toba powinni skakac a nie Ty nad kazdym,przynies wynies pozamiataj...

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqt5odkiiz54rq.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqupjyeduy21no.png

Odnośnik do komentarza

aneta1808
witajcie kobietki,ADUS czytalam to co napisalas i jestem w szoku powiem szczerze jak oni moga cie tak wykorzystywac bez przesady dasz komus palec to chce cala reke...a wez ty sie kobieto w koncu za ta Marzene niech ruszy d....laskawie i zajmie sie dzieckiem swoim Ty ciagle malym sie zajmujesz,a gdzie czas dla ciebie? odpoczynek? no i teraz opieka na Twoim facetem....co oni serca nie maja przeciez to nad Toba powinni skakac a nie Ty nad kazdym,przynies wynies pozamiataj...

Kochanie ale Brajan nie chce siedziec z matka. Wysylalam go dzisiaj zeby wzial autka i poszedl sie z nia bawic. To wiesz co odpowiedzial? "nie bo mama krzyczy"... I co ja mam mu poradzic? Przeciez nie zamkne mu drzwi przed nosem...

Odnośnik do komentarza

adriana8899
aneta1808
witajcie kobietki,ADUS czytalam to co napisalas i jestem w szoku powiem szczerze jak oni moga cie tak wykorzystywac bez przesady dasz komus palec to chce cala reke...a wez ty sie kobieto w koncu za ta Marzene niech ruszy d....laskawie i zajmie sie dzieckiem swoim Ty ciagle malym sie zajmujesz,a gdzie czas dla ciebie? odpoczynek? no i teraz opieka na Twoim facetem....co oni serca nie maja przeciez to nad Toba powinni skakac a nie Ty nad kazdym,przynies wynies pozamiataj...

Kochanie ale Brajan nie chce siedziec z matka. Wysylalam go dzisiaj zeby wzial autka i poszedl sie z nia bawic. To wiesz co odpowiedzial? "nie bo mama krzyczy"... I co ja mam mu poradzic? Przeciez nie zamkne mu drzwi przed nosem...

kurde wiesz co jak ja bym jej wygarnela ze jej wlasne dziecko ma jej dosc co za wyrodna matka wstyd!!! daj spokoj ale przeciez ty tez musisz czasem odpoczac,czy tak jak teraz Twoj maz jest chory musisz sie nim zajac....no wiem ze ci ciezko bo jak maly za toba swiata nie widzi to dziecko lgnie do ciebie bo masz dobre serce i podejscie do dzieci

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqt5odkiiz54rq.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqupjyeduy21no.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...