Skocz do zawartości
Forum

Nowy szpital w Tarnowie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja rodzilam na Nowym w szpitalu w 2008i 2009r.Z tego co pamietam czeba było mieć swoje pampersy i chusteczki nawilzane ale ciuchy to szpitalne miały moje dzieci jak dlamnie to sobiee chwale ten szpital jestem teraz w ciązy i zastanawiam się nad tym szpitalem cZy rodzic kolejne dziecko.z tego co wiem to do konca roku 2014 daja wyprawke tym noworodkom co tam sie rodzom bo maja nowy blok porodowy i we wannie mozna rodzic a takze masz sale swoja do porodu rodzinnego jesli chcesz rodzic z mezem

Odnośnik do komentarza

Rodzilam w Tarnowie w tym roku nie mam żadnych zastrzeżeń jeśli ktoś ma wątpliwości radzą udać się i na pewno położne wszystko pokażą i wytłumaczą nie wiem skąd biodra się złe opinie widać ktoś ma w tym interes . Szkoda bo porodowka jak i położne naprawdę ok.

Odnośnik do komentarza

Tego roku urodziłam dziecko w nowym szpitalu . Pod koniec ciąży miałam problemy dł leżałam na patologi na poczatku bardzo dziwiłam się dlaczego wszystkie pacjentki z którymi rozmawiełam rodza w tym szpitalu pierwsze dziecko. Jednak teraz wiem ; po pierwsze usg zepsute działa na zasadzie kto w niego mocniej uderzy dla mnie to był SZOK lekarz dr Otfinowska przy porodzie nie pomogła chociaż widziała że nie daje radę; dziecko przy porodzie przyduszone dodatkowo urodziłam duzo po terminie chociaż lezałam w szpitalu ale jakoś nikt tym sie nie zaintaresował do dzis jezdze po szpitalach dziecko ma wadę i nie wiadomo skad sie wzieła?a jest ona zbyt duża zeby wczesniejsze badanie prenatalne jej nie wykazało. Jeden z pediatrów Krakowskich duzo pytał na temat porodu i przy rozmowie stwierdził że lepiej jak przy następnej ciąży zmienic lekarza i szpital. Położne od noworodków tak niemiłe i wredne że szkoda gadać. Moja historia skończyła sie tragicznie dziewczyny jak macie jakieś problemy w ciazy to omijajcie ten szpital z daleka bo mi tez tak radzono ale nie posłuchałam a teraz płacze nie śpię po nocach

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Nie wierzcie w złe opinie na temat Nowrgo Szpitala. Ginekologii i Położnictwa. Zgłosiłam się 18 grudnia tego roku na ginekologię . Ze względów zdrowotnych moja ciąża miała być rozwiązana nieco wczesniej przez prowokację. Ale gdy tętno mojej córeczki zaczęło zanikać lekarze bardzo szybko reagowali na to . Szybko przenieśli mnie na blok porodówkę tętno się uregulowało ale za jakiś czas znowu zanikało. Reakcja pani Ordynator była natychmiastowa. Rozegrało się w chwilę decyzja o cesarce. Dziękitemu moja córka żyje. A opieka po porodzie bez zarzutów.panie były na każde zawołanie. Pomagały wstawać. Opieka nad dzieckiem też super. Przebierały.karmily.rozumiejąc jak się czuje po cesarce. Całość super. Polecam ten szpital.

Odnośnik do komentarza
Gość moniczka55

Nie polecam doktor Otfinowskiej prowadziła moja pierwsza ciąże i juz nigdy do niej nie pójdę. W czasie porodu mi nic nie pomogła zero zainteresowania dziecko by zmarło przy porodzie miałam zielone wody a ona patrzyła obojetnie, Czekała ciekawe na co....... mały urodził sie siny przyduszony do dziś jezdzimy po poradniach ma kilka wad. Wcześniej gdy chodziłam do niej prywatnie to nie podała swojego nr telefonu przez 9 miesiecy mówiła ze następnym razem . Mimo ze płaciłam podstawowy abonament czyli chodziłam prywatnie nic mi nie doradziła nie podpowiedziała.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, warto tam rodzić czy macie do polecenia inny fajny szpital? Nie musi być koniecznie placówka ze szkołą rodzenia, gdyż jestem już na kursie w internetowej prenalen, wiec sie obejdzie. Najlepiej miejsce, gdzie są super położne, bo jeszcze nie wybrałam swojej. Będę wdzieczna za info

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...