Skocz do zawartości
Forum

Grudzień 2008


Rekomendowane odpowiedzi

witam w nowym dniu :)

tinka 3mamy kciuki - chyba wywrozylam ci wczoraj co ??

dzieki dziewczyny za slowa otuchy ale jest naprawde ciezko niby z kazdym dniem coraz lepiej ale jednak

little nie wiem jak kapiesz mala ale jesli smoczek ja uspokaja to po kapieli w wanience dalabym jej smoczka zeby sie uspokoila i przemyla bym ja w niedostepnych miejscach wacikami moze to nie najlepszy pomysl ale na poczatek chyba dobre i to ... mi jak siura z piersi to podkladam sobie tetrowa pieluche zawsze jakos ratuje sytuacje .... jesli chodzi o przystawianie do piersi to mam krok po kroku jak to zrobic dostalam w szpitalu folder wiec moge zrobic zdjecia i wyslac ci na maila moze jakos to pomoze ... ja narazie nie mam problemow z karmienniem tzn czy butelka czy cyc a byla karmiona mlekiem modyfikowanym juz na drugi dzien bo nie dawalam rady karmic mala piersia a maz stwierdzil ze ja glodze i sam zaczal podawac jej mleko zreszta to dluga historia od wczoraj wlasciwie odstawilam mleko z butelki i tylko daje jej cycusia i herbatke rumiankowa bo mala straszne ma problemy z kupka w sumie nie wiem czy to moja wina czy robie cos zle ale na szczescie przychodzi polozna to musze jej to zameldowac cale szczescie ze to juz dzisiaj .....
a nusia juz pewnie sie szykuje do porodu cos mi sie wydaje huh?

http://www.suwaczek.pl/cache/99235a4241.png

Odnośnik do komentarza

anitajas
Witam w nowym dniu i melduję się w dwupaku :)

TINKO !!!! Trzymam kciuki !!!! :) :yipi: będzie nowa dzidzia :yipi:

oooo eww też ma 7 dni na suwaczku, czyli jest nas 4, a nie 3 :) (aina, maritka ja i eww)

ps. ciekawe, co tam z pozostałymi dziewczynami, które są juz po terminie hm...

Ja też "jezdem" hihihi, bo byłam i puszczam wszystkich, która tylko chętna!
:36_1_22:

Nasz Aniołek odszedł 13.10.2010r.

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200812284964.png

http://suwaczki.maluchy.pl/sl-23597.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44jl0rj9l59.png

Odnośnik do komentarza

Hejo niedzielnie.... ja znów spędzam samotne popołudnie w dwu paku.... chyba się wkurze i pojade do tesciów posiedzieć....

wczoraj byłam na imieninach u adriana wujka i taty (razem wyprawiali) najadlam sie smakolykow no ale zmeczona dzis bardzo jestem.

teraz tak;
ewelew gratuluje zuzanny :)

Tinka...a nie mowilam ze mnie wyprzedzisz... ty sie chociaz dobrze czulas a ja co?? skurcze, rozwarcie, zle samopoczucie i nici... Filip sie na swiat nie spieszy... :(

grazia .. no jak widzisz nie szykuje sie do porodu chodz wyczekuje go juz praktycznie w drzwiach... mialam nadzieje ze sie wyrobie przed swietami a tak cos czuje ze na swieta bede w szpitalu :(

a tak pozatym dzis jestem jakas przybita.... czas miedzy 11-13 spedzilam placzac... nawet nie wiem dlaczego tak konkretnie....

wogole juz wczoraj myslalam ze to bedzie ten szczegolny dzien a tu nic... skurcze mialam takie ze chodzic nie moglam i co ... przeszly do wieczora :(

ehm...

Odnośnik do komentarza

aneta1808
Witaj NIUSIA biedna wspolczuje ci serdecznie ale juz niedlugo bedziesz miala swojego synka przy boku zobaczysz,tylko szkoda ze sie meczysz tak...trzymam kciuki zeby cie nic nie bolalo i zebys szczesliwie urodzila....i prosze mi tu nie plakac no no...bo zaraz cie nakrzycze...

dziekuje za miłe słowa....
wiem ze niedługo zobacze synka no ale te czekanie tak meczy :Oczko:

no najgorsze że taka obolala jestem no i praktycznie nocy nie przesypiam :(

dzis mój synalek ostro dał mi popalić ;p chyba calkowicie pozycje zmieniał tak bolało :)

no a co do placzu...łatwo mówić...trudniej sie wychamować. ;p

Odnośnik do komentarza

fajnie ze juz niedlugo FILIPEK bedzie z wami,wiem ze czekanie jest meczoce ale co zrobic trzeba byc twardym i wytrzymac....mowisz ze maly sie przekrecil oj to bolalo napewno moja tez jak czasami sie zacznie krecic to az mnie w pol zegnie...co do placzu tez tak czasami mam ze wybuchne placzem bez powodu albo chodze wsciekla jak osa i wszystkich po kolei opierniczam az sie smieja ze chyba skotki uboczne ciazy...mnie od przedwczoraj grypa wziela i nic od dwoch dni nie jem normalnie masakra chodze jak zolw,sapie jak staruszka,wszystko mnie boli...mam goraczke i duszacy kaszel masakra

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqt5odkiiz54rq.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqupjyeduy21no.png

Odnośnik do komentarza

grazia
witajcie kochane !
ewelw gratuluje kruszynki !

ah i jeszcze widzicie znowu bym zapomniala urzywalam oilatum do kapieli i mi sie kompletnie nie sprawdzil ale wiadomo tak jak my jestesmy rozne tak nasze dzieciaczki rowniez :D

Mi też się Oilatum nie sprawdził... Wkurzona jestem - bo kupę kasy kosztował... A mała miała suchą skurkę po kąpieli zawsze.... i tak jakby jej się łuszczyła - takie białe płatki... i smaruję ją troszkę oliwką...
A Wy smarujecie po kąpieli jeszcze czymś wasze kruszynki??

Dziękuję wszystkim za gratulacje!!!!!!!

Trzymam za Ciebie kciuki Tinko!!!

Trzymam kciuki za Was wszystkie - żebyście najpóźniej jutro urodziły - i żebyście święta już z malymi spędziły...

http://img35.glitterfy.com/355/glitterfy062838338D33.gif

Odnośnik do komentarza

aneta1808
fajnie ze juz niedlugo FILIPEK bedzie z wami,wiem ze czekanie jest meczoce ale co zrobic trzeba byc twardym i wytrzymac....mowisz ze maly sie przekrecil oj to bolalo napewno moja tez jak czasami sie zacznie krecic to az mnie w pol zegnie...co do placzu tez tak czasami mam ze wybuchne placzem bez powodu albo chodze wsciekla jak osa i wszystkich po kolei opierniczam az sie smieja ze chyba skotki uboczne ciazy...mnie od przedwczoraj grypa wziela i nic od dwoch dni nie jem normalnie masakra chodze jak zolw,sapie jak staruszka,wszystko mnie boli...mam goraczke i duszacy kaszel masakra

ja na szczescie sie troszke podkurowalam....
pytalam lekarki w szpitalu co na chorobe a ona tak : cos typu rutinoscorbin, witamina c
no to biore pare razy dziennie rutinoscorbin, na noc paracetamol w razie goraczki, pije sok z czarnych porzeczek (tez lekarka polecila) a na katar ...husteczki + masc na nosek (maść borna z mentolem) -uratowala mi nos przed popekaniem i zaczerwienieniem chodz wiadomo troszke czerwony i suchy jest ale nie az tak bardzo.... no i powiem ci ze jak wzielam 2 noce pod rzad paracetamol to rano odrazu lepiej sie czulam... no a tak do tego herbata z cytryna

Odnośnik do komentarza

ewelw
grazia
witajcie kochane !
ewelw gratuluje kruszynki !

ah i jeszcze widzicie znowu bym zapomniala urzywalam oilatum do kapieli i mi sie kompletnie nie sprawdzil ale wiadomo tak jak my jestesmy rozne tak nasze dzieciaczki rowniez :D

Mi też się Oilatum nie sprawdził... Wkurzona jestem - bo kupę kasy kosztował... A mała miała suchą skurkę po kąpieli zawsze.... i tak jakby jej się łuszczyła - takie białe płatki... i smaruję ją troszkę oliwką...
A Wy smarujecie po kąpieli jeszcze czymś wasze kruszynki??

Dziękuję wszystkim za gratulacje!!!!!!!

Trzymam za Ciebie kciuki Tinko!!!

Trzymam kciuki za Was wszystkie - żebyście najpóźniej jutro urodziły - i żebyście święta już z malymi spędziły...

a probowalas z krochmalem kapac??

Odnośnik do komentarza

Ewelinka
Ja nie upiłam jeszcze Oilatum i chyba sie wstrzymam... Bede chyba smarowac oliwką:nerw:

a ja od samego poczatku uwazam ze oilatum nie jest mi potrzebny... no chyba ze dziecko jakies problemy skorne by mialo...

ja polecam krochmal do kapieli...nie zaszkodzi a moze wiele pomoc
(2 łyżki mąki ziemniaczanej zmieszaj ze szklanką zimnej wody, wlej do 0,5l wrzątku; krochmal przelej do wanienki, uzupelnij wodą-wyjdzie taki a'la kisiel)
lub do wanienki zamiast płynu do kapieli wlewajcie napar z nagietka

Odnośnik do komentarza

Ewelinka
Wczoraj odwiedziła mnie przyjaciołka z Anglii i przywiozła mi ciuszki dla małego i walizeczkę z kosmetykami Johnson's Baby i nie wiem co zrobie z tym teraz, bo słyszałam, ze te kosmetyki nie sa dobre :(((

no wiesz... musisz sama sie przekonac.. niektore kobitki tylko johnsona kosmetykow uzywaja dla maluszkow....

ja jakos nie jestem do nich przekonana bo ja mialam od oliwki uczulenie....

no ale nie powiedziane jest ze i Filip by je mial....

po prostu bedziesz musiala na malenstwu "wyprubowac" ... jak po 1 uzyciu nie zauwazysz zadnyc krostek ani nic to ok...

ja mam kosmetyki nivea a nie jest powiedziane ze beda dobre... po prostu pouzywa sie to sie zobaczy :)

Odnośnik do komentarza

aneta1808
dziekuje NIUSIU zapisze wszystkie lekarstwa i poprosze mame to skoczy do apteki bo normalnie skonac idzie czlowiek ledwie zyje....nawet zjesc nie mozna a po nocach to chodze jak lunatyk bo nie moge spac

aha. jeszcze dziewczyny mi polecaly i tez bralam przez 3 dni http://www.oscillo.ch/img/oscillococcinum.jpg (kosztuje ok 13-14zl/6 dawek)

a..jeszcze jedno. jak gardlo cie boli to tabletki do ssania co mozesz brac to napewno http://www.engelhard-am.de/deutsch/pix/Islacassis_cmyk.jpg (ja mam mint)
a zamiast paracetamolu w tabletkach lepszy moze byc w syropie (tki dla doroslych i dzieci) to wtedy troche gardlo ci zlagodzi zeby nie bolalo tak...

Odnośnik do komentarza

aneta1808
dziekuje za pomoc musze kupic moze mi odpusci bo normalnie padam na twarz....ciekawe jak TINKA?? czy juz ma swoje malenstwo czy jeszcze nie....kurcze oby wszystko bylo oki

no nic sie nie odzywa.... pewnie zmeczona odpoczywa albo tak dlugo to trwa....
mi pisala sms-a o 9:22 ze jest w szpitalu i sie zaczelo i od tej pory cisza...

no a ja sobie wymyslilam ze do tesciow pojade dzis (a co sama bede w domu siedziec... to raz...a dwa... o 20:10 na HBO-ktorego ja nie mam jest harry Poter i chetnie go obejrze :D)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...