Skocz do zawartości
Forum

Grudzień 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez tylko poszewki piore.. niewiadomo jak wypełnienia będą po praniu wyglądać... wywietrze je tylko na balkonie i luzik :)

co do szaliczka..wlaśnie ostatnio sobie przypomniałam że nie mam więc szukam jakiegos chodź moja mama uważaże na początku nie będzie mi potrzebny...

a ja właśnie ciuszki prasuje....

a pieluszki flanelowe..przydatne jak tetra... po kąpieli owinąć malca czy podkładac pod buźke jak śpi... szybciej wchłania wode :)

Odnośnik do komentarza

aina83
a ja właśnie ciuszki prasuje....

Ja już mam prasowanie za sobą:) Wszystko już poukładane w komodzie i tylko czeka na dzidziusia:)

A mnie coś dziś łydka jedna boli ehhh...

Ja właśnie z praniem i prasowaniem czekałam jak najdłużej żeby nie kużyło się....

mnie wogóle ostatnio nogi bolą.. no a nie wspominam już o tym że z dnia na dzień krocze mnie coraz bardziej boli i krzyż... :/

Odnośnik do komentarza

witam was kochane. dopiero teraz sie odzywam bo wstalam o 12 a na 1.30 musialam do poloznej sie udac wiec jakos tak zeszlo. zrobilam sobie spacerek dla odmiany a nie tylko autem. dzidzi lezy juz glowka do dolu wiec sie szykuje :) uslyszalam ponownie malenkie serduszko :36_4_9: ach jakie to slodziutkie
a teraz :kawa-men: herbatke malinowa na zagrzanie kosci :)
boze a ja nie mam nic gotowe jeszcze nawet torby do szpitalaja to nei wiem chyba spakuje w aucie jadac na porod:)

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200812094565.png
Childminder jestem sobie juz :)

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070804050123.png

Odnośnik do komentarza

aina83
Podejrzałam listopadówki:) Już niektóre mają za sobą pierwsze wizyty położnych i wizyty u lekarzy ze swoimi pociechami, no i pierwsze spacerki... Też tak chce:) Już nie mogę się doczekać!!!:)

no to powiem że szybko na spacerki zaczęly wychodzić... ja tak licze że jak Fifi w terminie się urodzi i bedzie wszystko ok (innej opcji nie ma) to na pierwsze króciutkie spacerki juz w styczniu bedzie mozna wychodzic oczywiście przy ladnej pogodzie

Odnośnik do komentarza

aina83
Maczetko mój mąż na zgage bierze jakiś Ranigast i zawsze mu pomaga, tylko nie wiem czy kobiety w ciąży mogą to zażywać, bo jeżeli tak to może i Tobie by pomogło...

niestety, ranigastu brać ponoć nie można,ale to tez co lekarz to opinia ale w wiekszosci mówią ze nie mozna, niektore brały z zalecen lekarza i nic sie nie stało wiec mimo ze mi lekarz zabronił to czasem wezme jak juz nie moge. jedynie rennie i naturalne sposoby ktore mi nic nie pomagają. ranigast pomaga, w krytycznych sytuacjach brałam pół tabletki. jezeli dzis nie przestanie to tez wezmę bo strasznie mnie męczy.
mi tez strzelaja kosci w miednicy, coraz bardziej bolą.

niespokojnanew

boze a ja nie mam nic gotowe jeszcze nawet torby do szpitalaja to nei wiem chyba spakuje w aucie jadac na porod:)

ja tez jeszcze nie spakowałam, jakos mi sie nie spieszy. a moze to dlatego ze nie czuje ze bede na dniach rodzic hehe,ale moze dzis to zrobie.... zreszta mówie tak od tygodni heh

co do spacerków z dzidziusiami to ostatnio czytałam artykuł w MAM DZIECKO ze jezeli nie ma duzego mrozu i nie wieje mozna powoli zaczynac spacerki z malutkim dzieckiem i je hartowac po 15 minut dziennie. ja tez nie mam zamiaru kisic małego w 4 scianach. o ile tylko bedzie pogoda i maluch zdrowy to pakuje go w wózek i chociaz troszke po podwórku go pokręcę :)
szaliczka nie kupowałam bo wydaje mi sie niepotrzebny i tak dziecko jest zawiniete w kocyk, wypełnien tez nie prałam, jedynie poszewki.

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

bedzie wszystko ok (innej opcji nie ma)

takie podejscie lubię bo jest na forum jedna osoba ( nie bede mówic z nicka) ktora we wszystkim doszukuje sie choroby swojego dziecka, porodu, i kazdy objaw nawet kopniak to tragedia.... yhhh denerwuje mnie takie coś :/ ale coż... rozumiem sie martwic ale bez przesady, współczuje juz temu dziecku jak sie urodzi... nie bedzie ksiązkowo zaczynać siadac juz bedzie odsyłane do najlepszej kliniki by sprawdzic czy nie jest uposledzone.... tak to widzę :) MA BYć OK I JUż martwic się mozna ale bez przesadyyyy

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

maczetka
bedzie wszystko ok (innej opcji nie ma)

takie podejscie lubię bo jest na forum jedna osoba ( nie bede mówic z nicka) ktora we wszystkim doszukuje sie choroby swojego dziecka, porodu, i kazdy objaw nawet kopniak to tragedia.... yhhh denerwuje mnie takie coś :/ ale coż... rozumiem sie martwic ale bez przesady, współczuje juz temu dziecku jak sie urodzi... nie bedzie ksiązkowo zaczynać siadac juz bedzie odsyłane do najlepszej kliniki by sprawdzic czy nie jest uposledzone.... tak to widzę :) MA BYć OK I JUż martwic się mozna ale bez przesadyyyy
zgadzam sie z toba maczetka. ja osobiscie znam taka osobe ktora przesadza we wszystkim ! normalnie ni ewiadomo czy sie smiac czy plakac! lekarz mowi pani wszystko z pania i dzidzia wporzadku a on wraca do domu i dzwoni do mnie i mowi lekarz powiedzial jest dobrze ale czy na pewno? co jesli mnie klamal albo czegos nie widzi. jeny koszmar i wez pogadaj z taka.
ja czuje ze moje malenstwo bedzie przed data wiec lepiej zaczne sie pakowac do szpitala :)

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200812094565.png
Childminder jestem sobie juz :)

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070804050123.png

Odnośnik do komentarza

chwaliłam sie juz że w srode ide do fryzjera :) juz nie mogę się doczekać...
nie wyobrażam sobie na święta byc z takimi odrostami .... zważywszy że w wigilie my z Adrianem mamy swoje dodatko we święto bo przecież w wigilie dostalam od niego pierscionek zaręczynowy :love:

dobra pierwsza tura poprasowana.. wogóle rozłożylam sobie deske... mam prasować a myśle...a po cholere będe stac skoro deska może na kanapie leżeć a ja sobie usiąde :) więc lajcik...

pozostaja tylko pieluchy tetrowe i chyba 3 ubranka (bo tylko 3 mam białe..tzn 2 białe 1 kremowe...reszta same kolorowe)

aha. kupilybyście sowjemu dziecku czarne body?? Jedyne w Polsce eleganckie czarne body /92 dł.r.! (479348853) - Aukcje internetowe Allegro mi to jakoś nie bardzo odpowiada :Szok:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...