Skocz do zawartości
Forum

Grudzień 2008


Rekomendowane odpowiedzi

SuzyMummy
maczetka
suzzyyy pozazdroscic bo ja mam podobnie jak tinka ;)

OJ MACZETKO... nie wiem czy jest czo zazdrościć... bo ja też biegam na kibel dużo ;) tyle że nie siusiu ;)

hehe jest jest :) co ja bym dala zeby sie normalne załatwic

tinka_20
tak wczoraj z mezem sobie przypominalismy jak to go 16 kwietnia budzilam rano jak zobaczylam na tescie 2 kreseczki:)))

ja tez tescik zrobilam 16 kwietnia :) w urodziny Michała

NuSiAaa
odbieram dowód z nowym nazwiskiem... :Oczko:

wstyd ale ja nawet wniosku nie złozyłam hehehe

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

SuzyMummy
a ja testu nie robiłam :P

ja sama od siebie też nie robiłam :)

Poleciałam do lekarza "na skargę", że znowu nie dostałam okresu i żeby mnie pobadał, bo nie wiem, czy mogę Duphostan jeść na wywołanie @ ... Lekarz posłuchał, pooglądał kazał pielęgniarce dać test do zrobienia i kazali mi iść go wykonać i .... tadammmmm.... dwie kreski :)

ale jakos nie mogłam w to uwierzyć (bo test był wykonywany w przychodni w godzinach wieczornych - a przeciez powinno wykonywac się test z rana) wiec na drugi dzien pobiegłam do apteki, poczekałam do rana i wykonałam jeszcze jeden test :) I znowu były II kreski :)

Powiem Wam tyle, że u lekarza jakieś inne testy mają, bardziej wyczuwalne, bo tam odrazu mi dwie grube krechy wyskoczyły, z apteki na tescie trwało to troszkę dłużej zanim pojawiły się dwi i były grube

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r84udf5lrs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3honre8ze.png

Odnośnik do komentarza

Maczetka jaka Ty jesteś kochana... i romantyczna i wogóle... ahh... super historia ale będziecie mieli co wspominać !!!! A zwłaszcza Twój facet !!! ZAZDROSZCZE

szkoda tylko że faceta nie stac na odrobine takiej pomysłowości... faceta to tak łatwo przewidzieć .... bleeee

ANITAJAS.... hehe na skarge ??!! fajnie.... też dobre...

ja to znowu czułam się pewnego dnia jak bym umierała. Oczywiscie okres mi sie po raz kolejny spóźniał ... wiecie w tym tutejszym klimacie to nic dziwnego... A ja pod kocem leże ... i płone i reką ruszyc nie mogę, to pojechaliśmy w dwójke na pogotowie bo juz póxno było.... a tam lekarz się ze mnie śmieje że napewno w ciązy jestem hahaha...
no i co pobrali mi krew... i po godzinie czekania... przychodzi on spowrotem i sie śmieje... że POZYTYWNIE :) hehehe... no to byliśmy w szoku....

Odnośnik do komentarza

maczetka
SuzyMummy
maczetka
hehe fajnie tak z nienacka ;)

mam wrazenie ze mi sie zaraz dupsko rozleci tak boli wszystko

ale nie kumam????????? jak to co Cie boli?? dlaczego??

bo mi sie wszystko rozchodzi. z natury jestem wąskodupna wiec musi sie rozejsc, kosci mi strzelaja i bolą okropnie, do porodu sie szykują...

U MNIE TO SAMO !!!!!!!!!!!!!!! tak mnie miednica czasem nawala...

A CO DO TYCH PERFUM hahahaha to racja.... urodziny.... perfumy......
imieniny .... perfumy........ cokolwiek innego perfumy ........... eeeee a chcialaby sie czasem byc zaskoczona

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...