Skocz do zawartości
Forum

Grudzień 2008


Rekomendowane odpowiedzi

NuSiAaa
hejo...
ja nie mam juz nastroju od rana... wszystko mi leci z rak...oparzylam sobie palec o toster,pol nocy spac nie moglam .... jedyne comi humor poprawia to filipek... wczoraj sobie urzadzilismy zabawe :) on sie wypinal...ja szukalam gdzie... pukalam go ...a on uciekal gdzie ondziej...hehe chyba go troche powkurzalam :) ale za to caly dzien jak siedzialam w domku sama z nim rozmawialam :)
zaraz pojde zrobic foty co wczoraj wycudowalam :)
dzis siade i zabiore sie za jakis album lub cos...
humor mi nie dopisuje ostatnio...chyba mam jakas jesienna depreche... z Adim prawie wogole nie gadam, wieczorami placze....ogolnie do bani...a najgorsze ze Adi malo sie interesuje dopiero jak zobaczy ze placze.
wczoraj brat stwierdzil ze jestem psychiczna i powinnam sie leczyc a to dlatego ze powiedzialam ze ma po sobie posprzatac po kapieli, wyrzucic pudelko po mydle, splukac wlosy po goleniu itp... czy to takie dziwne ze chce mieszkac w porzadku ?? ja nie mam sily chodzic i po nich sprzatac...

dobra ide cyknac fotki.... :) no i po dolewke herbaty...

p.s. uzaleznilam sie ostatnio od herbaty Irving - Cytrynowy gaj :) pyszna... pozatym inne też są pyszne :)
chodź mam tez na zmiane Liptona brzoskwinia-mango :)

tinka_20
ja dzis sie dowiedzialm , ze kolezanka wczoraj rodzila 12 godzin i dopiero po tych godzinach, zrobili cesarke, bo dziecko sie źle ulozylo brrrrrrrrrrrr Ale sie biedna nameczyla:(

moja koleżanka ostatnio 2 tygonie się męczyła i nie chcieli jej zrobić cesarki bo powiedzieli że jest młoda więc da rade... wkoncu i tak jej zrobili.

witaj niusiu....nie badz smutna wiem ze pogoda ma zly wplyw na czlowieka ale nie zlosc sie ani nie badz smutna....z facetami to tak jest moj tez mi dziala na nerwy ale staram sie juz nie denerwowac bo szkoda mi zdrowia....usmiechnij sie kochana :36_1_1:bedzie dobrze,

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqt5odkiiz54rq.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqupjyeduy21no.png

Odnośnik do komentarza

Witanko,
najpierw Maczetka trzymam kciuki i jestem dobrej myśli !!!! Najważniejsze, ze lekarz szybko zauważył, ze jest coś nie tak i można to teraz skorygować!

Dziewczynki, kupiłam sobie październikową gazetę "Mamo to ja" i powiem Wam, że są tam poruszane tematy, o którch pisałyśmy np: jest niezbednik noworodków, czyli co kupić dzieciakowi na poczatek :D albo było zadane pytanie:
"...Czy niemowlę trzeba dopajać, jeśli pije moje mleko? A jeśli tak, to jaki sposób jest najlepszy?
Dziecko karmione na żądanie nie potrzebuje dodatkowej porcji płynów, nawet w upalne dni. wystarczy pozwolić mu chile possać pierś. Jeśli jaednak nie obędzie się bez dopajania, to radzę nie podawać dziecku butelki ze smoczkiem, bo ssie się zupełnie inaczej niż pierś. Lepiej użyć specjalnego kubeczka treningowego Medela (do kupienia w sklepie z artykułami dla maluszków). Dziecko na pewno szybko nauczy sie z niego pić..."

Druga poruszana przez Was sprawa:
"... Z poduszką czy bez?
Koleżanka mówiła mi, że dzidziuś od urodzenia powinien spać w łóżeczku bez poduszki. Ale może na takiej malutkien będzie mu się wygodniej spało?

Prosze mi uwierzyć, noworodek nie potrzebuje poduszki do spania. Poza tym jest ona niebezpieczna - takie maleństwo się nie obróci, gdy np: niechcący utknie w poduszce noskiem (może się wtedy udusić!) Płaską poduszkę można dać dziecku, kiedy nauczy się sprawnie obracać z brzuszka na plecy i odwrotnie (czyli około szóstego miesiąca życia). A do tego czasu sprawdzą się: zwinięty ręczęcznik pod materacem albo ksiażki podłożone pod przednie nogi łóżeczka..."

Kolejna sprawa:
"...Czy warto ważyć dziecko przed i po karmieniu ???
Nie, bo takie dokładne sprawdzanie strassznie cię stresuje, jeśli np: okaze się, ze maleństwo po karmieniu waży tylko o 50 g więcej niż przed nim. tak naprawdę to, ile teraz zjadło, nie jest takie ważne, bo gdy zgłodnieje, znów podasz mu pierś. Jeśli bardzo się niepokoisz, waż malca co tydzień w przychodni..."

Ponadto jest jeszcze wiele ciekawych rzeczy :) Także polecam Wam to październikowe wydanie, mi bynajmniej wiele rzeczy wyjaśniło. Człowiek całe życie się uczy ;)

Nusia piękny ten albumik, podziwiam Cię, że Ci sie to chce robić :) Ja to giga leń jestem do takich spraw ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r84udf5lrs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3honre8ze.png

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny !

tinka ty nie szalej ...wiem ze energia cie rozpiera ale pamietaj ze zdrowie najwazniejsze ..a w naszym stanie odpoczynek ( co mi bardzo sie podoba) najwazniejszy z najwazniejszych ....

nusia album pierwsza klasa tzn okladka na plyte :P
ja chyba jesienna depresje tez podlapalam ciagle bym ryczala chyba za duzo spraw mam na glowie,
moj m. mowi ze przesadzam i sie wkurza jak rycze ...jeszcze do tego od wczoraj jakos serce mnie boli i niedobrze mi eh ..pogoda do kitu a zeby jeszcze bylo malo to zamowilam sliczne body przez internet sliczne jak rozpakowalam jakosc super i w ogole problem w tym ze zapomnieli dolozyc jednej sztuki a policzyli sobie ...eh od rana probuje kogos zlapac na telefonie zeby to wyjasnic zobaczymy z jakim skutkiem...

http://www.suwaczek.pl/cache/99235a4241.png

Odnośnik do komentarza

to sem znowu ja ...
witaj aina wsrod nas - grono zaczyna sie niezle powiekszac jak widac :)
tinka duzo zdrowia dla maczetki przeslij i niech zacznie wreszcie odpoczywac a nie myslec jak internet zalatwic ...kurde dziewczyny moze i ja przesadzam ale wy sie w ogole nie oszczedzacie .... i ze mna bylo podobnie do czasu az wyladowalam w szpitalu od tamtej pory powaznie zaczelam odpoczywac ...
no z wyjatkiem przesiadywania na internecie nad tym bede musiala jeszcze troszke popracowac ...
dzisiaj caly dzien siedze i zapisuje sie do klubow rodzica itd zobaczymy co z tego bedzie pewnie znajac zycie nie bede tam nawet zagladac hehe

http://www.suwaczek.pl/cache/99235a4241.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...