Skocz do zawartości
Forum

choroba pod tytulem przedszkole


Rekomendowane odpowiedzi

:36_2_58::36_2_58:witam

jestem mama wspanialej czworki dzieciakow ale to co sie dzieje ze moim mlodszym synem to chyba prawdziwy horor zaczne od poczatku moj skarb poszedl do przedszkola od jakis pieciu miesiecy ale w sumie nawet nie przesiedzial caly tydzien w przedszkolu pierwsze dni byl super potem cos do mojego synka weszlo i nie chcial chodzic do przedszkola ostatnio chororwal prawie miesiac a jak nie poszedl drugi miesiac bo na slowo przedszkole to on zaraz byl chory ale to nie zwykle przezirbienie czy katar ale wymioty ,goraczka i nie przespane nocki niewiem jak juz sobie z tym poradzic te starsze dziweci nie mialy takiego problemu bardzo mi zalezy na tym zeby chodzil di przedszkola po nauczy sie jezyka ,zabawy z dziecmi (to nie jest moie najmlodsze dziecko mam jeszcze 9 miesieczna corke } ale on za zadne skarby nie chce tam chodzic teraz jest znowu chory i ma silny antybiotyk moze ktoras z was wie jak to rozwiazac z paniami w przedszkolu doszlam juz do takiego porozumienia ze idzie tylko na 2 godz ale to i tak nic nie daje nadal jest to samo pozdrawiam i czekam na jakis ratunek z waszej strony

Odnośnik do komentarza

Może to nie kwestia przedszkola. My nie mogliśmy puścić naszego trzylatka do przedszkola, bo mieliśmy zakaz od psychologa. Zazdrość z powodu narodzin siostry i poczucie odrzucenia i na dodatek przedszkole to było za dużo jak na małą główkę.

Może synek widzi, że fajnie jest z Wami w domku. Widzi, że zostajesz w domku z córeczką a on musi iść do przedszkola....

http://parenting.pl/psycholog/3195-jak-pomoc-dziecku-przejsc-przez-trudy-pierwszych-dni-przedszkolnych.html

Poczytaj co na moje rozterki i przygody przedszkolne poradziła mi nasza Pani Agnieszka - psycholożka

Odnośnik do komentarza

Każde dziecko jest inne , ale jak po 3 mc nie ma poprawy to koniecznie musisz iść do przedszkola i zobaczyć jak dziecko jest traktowane jak bawi sie z rówieśnikami i nawet nie słuchaj od nauczycielek że tak nie można że rozpraszasz nauczycielke czy dzieci , zrób tak aby dziecko cie nie widzialo - ja tak zrobilam , przez 4 mc budzil 3 pietra sąsiedzi pochodzili i pytali sie czy ja bije dziecko .
Może przez pewien okres nauczycielki nusza zwracac wiekszą uwage na dziecko na pewno w tej sprawie trzeba coś zadziałac bo ono musi być szczęśliwe .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...