Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
yoasia80

Zaparcia ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Moja 5 tygodniowa coreczka ma problem z wyproznianiem sie (strasznie sie wierci,stęka i czerwienieje na twarzy z tego wysilku) zapewne boli ja tez brzuszek. Pieluszka zapelnia sie raz na dobe i widac wtedy wielka ulge na jej buzi... Niestety za jakis czas stęki i wiercenie powraca. Widac rowniez,ze ulge przynosi jej puszczanie gazow. Podaje jej espumisan kilka kropli rano i wieczorem,ale nie zauwazylam wiekszej poprawy... Czy ktoras z mam spotkala sie z takim problemem? Co robic? Sa na to jakies domowe sposoby? Zastanawiam sie co ja moglabym jesc,zeby jej ulzyc gdyz karmie piersia. Pozdrawiam.

http://www.suwaczek.pl/cache/5bbc2a6be3.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nic się nie stało...możesz nas o to zapytać, ale każde dziecko jest inne i wiem z doswiadczenia, że najlepsza jest rada osoby, która po prostu zna to od podszewki tak zwanej!!!

Maja miała zaparcia, stękała, jęczała...Lekarka kazał mi raz dziennie dawać jej lakcid. Małej pomogło. Nie wiem jak to by się sprawdziło w przypadku Twojej córeczki :)
Zdrówka życzę!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...