Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kasik kasik

Miejsce na wakacje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Myrlina

Cały czas się zastanawiam jak piętrowy domek może być polecany rodzinom z małymi dziećmi. Dla mnie to horror. Cały czas będe tylko pilnować małej żeby mi ze schodów nie gruchneła. Nie dość, że na dworze trzeba mieć oczy do okoła głowy to jeszcze w pokojach się będe stresować.
A do domków chętnie pojade jak najmłodsza podrośnie.

Ze swojej strony polecam miejsce na krótki wypad https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw

Sala Airo w Warszawie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miejsce na wakacje, szczególnie jeśli jedzie się z dzieckiem, warto dokładnie przemyśleć. Moim zdaniem fajnie wybierać miejsca, które są przyjazne rodzinom z dziećmi, bo wtedy mamy pewność, że będziemy czuć się komfortowo. Ja ze swojej strony polecam Hotel Klimek SPA w Muszynie. W tym hotelu każdy znajdzie coś dla siebie - dzieci na pewno nie będą się nudzić, bo jest dla nich tutaj masa atrakcji. Rodzice mogą zrelaksować się w jednej z saun lub jacuzzi. Okolica jest obfita w wiele interesujących miejsc, zarówno latem, jak i jesienią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Levelta

W tym roku planowaliśmy wybrać się w kilka miejsc, jednak jak wiadomo obecna sytuacja nieco pokrzyżowała nam plany. Mam nadzieję jednak, ze do lata wszystko się uspokoi i będzie mozna wyjechać gdzieś na kilka dni. Tak aby odpoczać od miasta oraz spotkać się z naturą.

Jeśli zastanawiacie się nad Zakopanem, daję namiary na dobrą stronę z możliwościa rezerwacji noclegu

https://apartamentyluxzakopane.pl/apartamenty

Znajduje sie tam pełna lista apartamentów do wynajęcia w centrum Zakopanego. Moim zdaniem bardzo wygodna opcja jeśli ma się dzieci (własna kuchnia do przygotowywania dla nich śniadań czy kolacji). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecna sytuacja raczej nie pozostawia innego wyboru jak spędzenie wakacji w Polsce. Jednak może mieć to i swoje dobre strony - warto odwiedzić swoje ulubione miejsca, o których się trochę zapomniało, bo wakacje za granicą stały się obowiązkowe. Ja kocham polskie góry i na pewno w tym roku odwiedzę swój ukochany Beskid Śląski. Mam tam swoje ulubione miejsce, jest to Hotel Klimek. Miejsce, w którym jak nigdzie indziej mogę się zrelaksować i odpocząć. SPA, Aquapark i przepiękna okolica. Na pewno zarezerwuję pokój choć na kilka dni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jula

po zeszłych wakacjach moim ulubionym miejscem jest Madera - a przewodniczka Sonia z Madeira Dreams wprost niesamowita!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...