Skocz do zawartości
Forum

Czekające na II kreseczki - Sezon 2


Rekomendowane odpowiedzi

aneta1808
adriana8899
Jestem.
Nic nie załatwiłam w banku bo... Sierota zapomniałam dowodu osobistego. :36_11_20:
Ale za to Gabi się wybawiła w parku a ja pogadałam z kolegą. Teraz młoda śpi pod oknem(fajnie mieć kawałek trawnika pod domem) a ja muszę ugotować obiad i ogarnąć mieszkanie bo wygląda niefajnie a jak K wróci to znów będą pretensje o bajzel...

Witaj ADUS:)))
opowiadaj co u was?? tak dawno cie nie bylo teskno tu bez ciebie:(((

Byłam dziś rano słońce. :) Nawet pisałam do Ciebie post. ;)
U nas? U mnie w miarę. U Gabi świetnie... Wywróciła się dziś w parku i ma siniaka na brodzie. Ale niedługo zejdzie. :)

Odnośnik do komentarza

Anetko Słońce teraz to ja potrzebuję rozbawiania i wsparcia... Pytanie które zadałaś nieświadomie stało się najgorszym pytaniem na świecie. Jestem kobietą na zakręcie życiowym a za zakrętem czeka mnie życiowe rozdroże. Bardzo zła rzecz stała się w moim małżeństwie i nie umiem sobie poradzić...
Niedługo pewnie znów będę "normalna", więc czekaj na mnie. :) Przyjdę napewno. :D

Odnośnik do komentarza

adriana8899
Anetko Słońce teraz to ja potrzebuję rozbawiania i wsparcia... Pytanie które zadałaś nieświadomie stało się najgorszym pytaniem na świecie. Jestem kobietą na zakręcie życiowym a za zakrętem czeka mnie życiowe rozdroże. Bardzo zła rzecz stała się w moim małżeństwie i nie umiem sobie poradzić...
Niedługo pewnie znów będę "normalna", więc czekaj na mnie. :) Przyjdę napewno. :D

wybacz kochana nie wiedzialam :((( nie gniewaj sie nie chcialam cie czyms urazic...
martwie sie o ciebie ,i jesli moge ci pomuc to klikaj-caluje serdecznie i czekam na ciebie

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqt5odkiiz54rq.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqupjyeduy21no.png

Odnośnik do komentarza

miska271
adriana8899
A co dziś robisz na obiad? Ja idę na łatwiznę. Robię bolognese. Ale nie spagetti tylko ryż. :)

a u mnie wczorajszy obiad który nie zdażyłam ugotować ,bo gaz się skończył,więc dzisiaj będzie,mam kotleciki mielone i ziemniaczki..

Za mną już dawno chodzą. Może jutro zrobię?? Ale mam ochotę na buraczki do tego. :)

AgaiLila
adriana8899
Aguś nie wiem czy zdradę da się zapomnieć. Wybaczyć można ale nigdy nie zapomnisz...

Niestety tutaj masz racje... Bardzo ci wspolczuje, jak i rowniez (paradoksalnie) twojemu mezowi... Mam nadzieje ze najgorsze juz za toba.

Ja tam mam nadzieję że przynajmniej mu dobrze zrobiła. Choć taka korzyść z tego.
A czy jemu współczuć? Nie przyznałam się że wiem. Boję się tego momentu...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...