Szpitale

Porodówka w Zabrzu Biskupice

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Madzia97

~Madzia97

Ludzie zloci ja rodzilam pierwsze dziecko na Goduli w R.Sl nie polecam .. Chce rodzic teraz na Biskupicach bo jest mozliwosc zobaczenia tej porodowki i rozmawiania z pacjetkami ja rozmawialam wczoraj i jestem zadowolona . Moim zdaniem jest ze gdy lekarz nie ma nic do powiedzenia bo wszystko dobrze to nie ma po co sie odzywac chyba ze jest sytuacja zagrazajaca zyciu to calkiem inna kwestia ;) czasami sie zdarza ze dzieci rodza i zaraz odchodza albo sa chore ale to nie wina lekarzy tylko przebiegania ciazy. :)

~Jahajajaj

~Jahajajaj

A ha myślę że jak się ma coś złego stać to się stanie. Bo tak mamy zapisane u góry i nie mamy na to wpływu.Jak widać w każdym szpitalu znajdzie się ktoś kto powie że było źle i ktoś kto powie że było dobrze. Ja rodziłam tam dwa lata temu niedługo po śmierci noworodka i później matki(naglosnione w mediach) ale to też nie znaczy że jak ktoś umarł razy porodzie to później kazdy tak skonczy

~Chopin97

~Chopin97

Chyba zależy na kogo sie trafi, ja o maly wlos nie urodzilam nie wiem w lozku albo laziwnce na oddziale bo polozna oraz pani,, doktor " uznaly ze żadnej akcji porodowej nie ma pomimo ze skurcze byly regularne jak wyprosilam badanie okazalo soe ze juz bylo za pozno na lewatywe.... To moj pierwszy porod i czulam sie po prostu wysmiewana... Ale za to polozna przy porodzie cudowna p. Iwonka najlepsza!!!

~Była pacjentka11

~Była pacjentka11

Jedyny sensowny powód wyboru tego szpitala to leczenie się prywatnie u któregoś z lekarzy tam pracujących. Inaczej tragedia. Szkoda tej kasy, która tam poszła, bo podejście lekarzy -niezainteresowanych pacjentkami (oprócz oczywiscie swoich "prywatnych") i wiecznie naburmuszone pielegniarki/salowe marnuja ten potencjał, który dostali do użytku. W każdym razie nie polecam, ładne sale to nie wszystko niestety, przede wszystkim liczy sie profesjonalizm personelu- czego w Zabrzu próżno szukać (z drobnymi wyjątkami, potwierdzającymi regułę, ale dla wyjątków nie warto ryzykować). Omijać z daleka.

studentka_94

studentka_94

Drogie mamy!
Piszę pracę na temat jakości opieki nad przyszłymi mamami w polskich szpitalach. Z tego względu bardzo potrzebuję Waszej pomocy! Ankieta nie zajmie więcej niż 10 min, a być może pomoże polepszyć standard opieki :)

Link do ankiety : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0HpVhCcWwl-uRSAh_Qq_lN0jYG9GQfhjTkJTmbBl-CLV5eA/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR1wsRhrLDNWj6SdIZeCeNNIBTw2AEviBerCSXV5i9zCvjjAhQ50bI0wWGM

Bardzo dziękuję za poświecony czas!:)

61982 studentka-94 Kobieta, 25 lat, Wroclaw
~Mammm

~Mammm

Leżałam na patologii z powodu wysokiego ciśnienia uważam ze szpital fajny położne bardzo miłe ,lekarze również mili konkretni ,menu do wyboru smaczne ,sale czyste .Jedynie na co mogłabym narzekać to na sprzątaczki które były bardzo niemile i zachowywały się jakby pracowały za karę i trzeba było prosić się 3 dni o papier toaletowy czy ręczniki papierowe