Szpitale

Poród w Krakowie

aniaradzia

aniaradzia

Dziewczyny, poszukuje szpitala, gdzie ginekolog umie poslugiwac sie stetoskopem.
Poprzednie dziecko rodzilam na Kopernika, ale tam zaden z ginow nie umial mi pomoc jak sie dusilam. A na anestezjologa czekalam kilka godzin. Ujastek tez mnie przeraza, bo tam jeszcze wieksza olewka... Poradzcie bo jestem zdesperowana jechac nawet na koniec Polski byle by miec godna opieke!

--

Laktacyjny Leksykon Lekow
Tabelka
http://fajnamama.pl/suwaczki/mwrnz08.png

41404 aniaradzia Kobieta, 37 lat, Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Lenna

Lenna

Ciężko jednoznacznie polecić dany szpital. O każdym są dobre i złe opinie. Ja rodziłam na Ujastku i nie było źle. Mam oczywiście kilka uwag, nie wszystko poszło wg mojego planu, ale żadnej olewki nie było. Trafiłam na fajną, pomocną położną, a to bardzo dużo. Również i na opiekę poporodowa narzekać nie mogę.

Jakiś czas temu napisałam opinię o tym szpitalu UJASTEK - moja opinia-klik - oczywiście są to moje subiektywne wrażenia.

--

Bloguję sobie: Codziennik kobiety - moda, uroda, macierzyństwo

41741 lenna Mężczyzna, 29 lat, Kraków
aniaradzia

aniaradzia

Lenna, dziekuje za Twoja wypowiedz. Jednak ja szukam szpitala gdzie bede bezpieczna w razie dusznosci. W koperniku na patologii mnie olali, ale po awanturze i aferze jaka zrobily dziewczyny z sali w koncu ktos sie mna zajal. W ujastku na patologii bylo jeszcze gorzej. Z dusznoscia mnie wypisano , zapraszajac na porod. Nigdy wiecej...
Zastanawiam sie nad Rydygierem, bo maja internistow pod reka i w razie czego nie musze czekac na anestezjologa ktory akurat znieczula, tylko internista mnie oslucha i da leki.

--

Laktacyjny Leksykon Lekow
Tabelka
http://fajnamama.pl/suwaczki/mwrnz08.png

41404 aniaradzia Kobieta, 37 lat, Kraków
~classywomaan

~classywomaan

Prawdzałaś już prywatne kliniki? Ja byłam w Feminie na Kostrzewskiego. Według mnie najlepszy wybór w KRK.

~Olga09

~Olga09

Ja też odsyłam na Kostrzewskiego. Ostatnio usuwałam tam polip. Zapowiadało się poważnie, ale wszystko skonczylo sie szybko i dobrze.

~balbinka222

~balbinka222

Hej dziewczyny, szukam przyjaznego szpitala, macie coś do polecenia w obecnej chwili oprócz Kostrzewskiego? Nie musi być koniecznie placówka ze szkołą rodzenia, gdyż już jestem na kursie w internetowej prenalen, wiec sie obejdzie. Najlepiej miejsce, gdzie są super położne, bo jeszcze nie wybrałam swojej. Będę wdzieczna za informacje

~Goshhia

~Goshhia

Kochane ja też szukam w Krakowie. Nie porodu, a ginekologa do prowadzenia ciąży. Ktoś?

~giada00

~giada00

Goshia. A prywatna klinika wchodzi w grę? Ja polecam Intima Clinic przy Grzegórzeckim. Tam przyjmuje Tomasz Basta.

~Elizza

~Elizza

Gosiu, moze byc prywatnie? Ja pierwszy raz rodziłam z nfz, ale później przy drugim maluszku już nie chciałam. Drugi poród odbył się w Feminie, to jest prywatna klinika, która znajduje się na Kostrzewskiego. Jesli trafi się nam jeszcze jedno szczęście, też z pewnością tam pójdę :)