Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
aniaradzia

Poród w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, poszukuje szpitala, gdzie ginekolog umie poslugiwac sie stetoskopem.
Poprzednie dziecko rodzilam na Kopernika, ale tam zaden z ginow nie umial mi pomoc jak sie dusilam. A na anestezjologa czekalam kilka godzin. Ujastek tez mnie przeraza, bo tam jeszcze wieksza olewka... Poradzcie bo jestem zdesperowana jechac nawet na koniec Polski byle by miec godna opieke!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko jednoznacznie polecić dany szpital. O każdym są dobre i złe opinie. Ja rodziłam na Ujastku i nie było źle. Mam oczywiście kilka uwag, nie wszystko poszło wg mojego planu, ale żadnej olewki nie było. Trafiłam na fajną, pomocną położną, a to bardzo dużo. Również i na opiekę poporodowa narzekać nie mogę.

Jakiś czas temu napisałam opinię o tym szpitalu UJASTEK - moja opinia-klik - oczywiście są to moje subiektywne wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lenna, dziekuje za Twoja wypowiedz. Jednak ja szukam szpitala gdzie bede bezpieczna w razie dusznosci. W koperniku na patologii mnie olali, ale po awanturze i aferze jaka zrobily dziewczyny z sali w koncu ktos sie mna zajal. W ujastku na patologii bylo jeszcze gorzej. Z dusznoscia mnie wypisano , zapraszajac na porod. Nigdy wiecej...
Zastanawiam sie nad Rydygierem, bo maja internistow pod reka i w razie czego nie musze czekac na anestezjologa ktory akurat znieczula, tylko internista mnie oslucha i da leki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość classywomaan

Prawdzałaś już prywatne kliniki? Ja byłam w Feminie na Kostrzewskiego. Według mnie najlepszy wybór w KRK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olga09

Ja też odsyłam na Kostrzewskiego. Ostatnio usuwałam tam polip. Zapowiadało się poważnie, ale wszystko skonczylo sie szybko i dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość balbinka222

Hej dziewczyny, szukam przyjaznego szpitala, macie coś do polecenia w obecnej chwili oprócz Kostrzewskiego? Nie musi być koniecznie placówka ze szkołą rodzenia, gdyż już jestem na kursie w internetowej prenalen, wiec sie obejdzie. Najlepiej miejsce, gdzie są super położne, bo jeszcze nie wybrałam swojej. Będę wdzieczna za informacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Goshhia

Kochane ja też szukam w Krakowie. Nie porodu, a ginekologa do prowadzenia ciąży. Ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość giada00

Goshia. A prywatna klinika wchodzi w grę? Ja polecam Intima Clinic przy Grzegórzeckim. Tam przyjmuje Tomasz Basta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elizza

Gosiu, moze byc prywatnie? Ja pierwszy raz rodziłam z nfz, ale później przy drugim maluszku już nie chciałam. Drugi poród odbył się w Feminie, to jest prywatna klinika, która znajduje się na Kostrzewskiego. Jesli trafi się nam jeszcze jedno szczęście, też z pewnością tam pójdę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara33

Czy któraś z Was zmierzała się problemem leczenia niepłodności w krakowie? Drugi rok staram się o dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olgi007

Doktor Jankowski zajmuje się właśnie leczeniem niepłodności. Ja jestem jeszcze przed planowaniem ciąży więc co do ceny muszą odpowiedzieć inne dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość OliXx

Co do ceny porodu w Feminie to zawsze trzeba isc pogadac bo ona moze byc zalezna od wielu czynnikow. Poród naturalny jest nieco droższy od cięcia cesarskiego, od 8 do 9 tys. w cenie masz tam wszystkie znieczulenia, w razie potrzeby również cięcie cesarskie, 2-krotne badanie neonatologiczne, niezbędne szczepienia itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara33

Ktoś powie jakie techniki ma ten Jankowski? Wciaz pytam o leczenie nieplodnosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość OliXx

~Klara33
Ktoś powie jakie techniki ma ten Jankowski? Wciaz pytam o leczenie nieplodnosci.

U nas bylo badanie nasienia przy pomocy swim-up i przeprowadzanie inseminacji. Reszte mozesz znalezc na stronie. Wpisz femina w gugle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dankamania

O ile rodzenie w szpitalu państwowym wybiera najwięcej kobiet to nie wiem czy sama zdecydowałabym sie na opiekę lekarza na fundusz przez całą ciążę. Szczególnie ,że bywa tutaj problem z odpowiednia iloscią usg oraz badań....

Prywatnie polecam wybrac się do centrum medycznego Enel med:
https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/uslugi-medyczne/konsultacje-specjalistyczne/

Poczytajcie sobie również o oferowanych przez nich ubezpieczeniach. Można ubezpieczyć się prywatnie i dzięki temu mieć taniej albo za darmo wizyty i badania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dankamania

O ile rodzenie w szpitalu państwowym wybiera najwięcej kobiet to nie wiem czy sama zdecydowałabym sie na opiekę lekarza na fundusz przez całą ciążę. Szczególnie ,że bywa tutaj problem z odpowiednia iloscią usg oraz badań....

Prywatnie polecam wybrac się do centrum medycznego Enel med:
https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/uslugi-medyczne/konsultacje-specjalistyczne/

Poczytajcie sobie również o oferowanych przez nich ubezpieczeniach. Można ubezpieczyć się prywatnie i dzięki temu mieć taniej albo za darmo wizyty i badania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gianta

Klara, u mnie przy niepłodności też pomógł Jankowski. Będzie dobrze, działaj!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AnyaStyle

Klara, jak wygląda sytuacja? Co robisz? Ja też szukam lekarza w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AnyaStyle

Klara, powiesz coś więcej? Nie mogę zajść w ciążę już rok...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara33

U mnie konieczne okazało się leczenie endometriozy. Po laparoskopii wszystko się zmieniło <3 Kochana jak masz problem to uderzaj do doktora Jankowskiego. Przyjmuje w Feminie i to wszystko dizęki niemu <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamilqqa

Nie dziwię się, że czytam tu same pozytywne opinie, bo dr Jankowski to naprawdę świetny specjalista. Prowadził mnie przez całą ciążę i odbierał poród, przy następnym dziecku udam się tam na 100%!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...