Szpitale

Szpital w Krakowie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Sashhaaaa

~Sashhaaaa

Wszystko zależy od tego jaki to porod. Naturalny z 8 tysiecy, cesarka bedzie tansza.

~Emeczka78

~Emeczka78

I co tam wchodzi w pakiet takiej ceny? Tez mnie interesuje naturalny i powaznie mysle o tej Feminie bo przeczytalam duzo fajnych opinii.

~Sashhaaaa

~Sashhaaaa

Wszystkie znieczulenia, w razie potrzeby również cięcie cesarskie, 2-krotne badanie neonatologiczne, niezbędne szczepienia. No pakiet full.

~Marrika9

~Marrika9

Ja też rodzilam w tej Feminie. Dwa razy juz w sumie. 5/5 moim zdaniem.

Carpediem

Carpediem

Hej,od waszych wypowiedzi minęło pare dobrych latek ;) Jestem dopiero na początku ciąży i już się zastanawiam,gdzie najlepiej rodzić ;)

60452 carpediem Kobieta, 24 lata, Kraków
~halinka

~halinka

jeśli chodzi o moje doświadczenia z porodem i tym, gdzie najlepiej rodzić, to ja myślę, że najlepiej w klinice Femina. Można liczyć na fachową pomoc i opiekę.

MagdalenaElena

MagdalenaElena

Ja też rodziłam na Żeromskiego :) Bałam się tych opowieści o tym jak to wygląda w szpitalach i okazało się, że całkiem niepotrzebnie.

63158 magdalenaelena Kobieta, 27 lat, Kraków
~unana

~unana

Drogie mamy,
czy znajdę tu kobiety, które chcą urodzić w Krakowie w najbliższych miesiącach?

~PysiaMysia

~PysiaMysia

Ze szpitalami to naprawdę różnie bywa, nasłuchałam się opowieści od koleżanek na temat warunków jakie tam panują :/// Dlatego sama zdecydowałam się na poród w prywatnej Klinice Femina i był to najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać.