Szpitale

Ujastek Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MadziaK83

MadziaK83

Cześć, odnawiam temat :)
Chciałabym rodzic na Ujastku i planuje cesarke na życzenie, czy któraś może ma jakieś doświadczenia? Jak to jest po? Mam na myśli środki przeciwbólowe, to czy można mieć dziecko z.soba na sali czy zabierają i ogólnie jak tam traktują?
Z.gory dzięki za odpowiedzi.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/zud3dqk3ra77mvet.png
https://www.suwaczki.com/tickers/dqprj44jr7rdz2pr.png

52759 madziak83 Kobieta, 36 lat, Kraków
daga84

daga84

rodzilam syna o 2.30 w nocy, ciecie na cito, mlody tetno ponizej 90. NIKT nie czekal. od podjecia dec do ciecia minelo jakies 20 minut. mial 7 punktow, trafil na kilka godzin do inkubatora, o czym w sumie nie pamietam czy mi powiedziano, na pewno nie zdawalam sobie z tego sprawy. Rano dzieci przyjechaly do mam po cc na sale, do mnie przyjechal gdzies dopiero kolo 10-11. i mogl byc juz ze mna caly czas. kolo 16 po poludniu wstałam, odwiezono nas na inna sale. Leki przeciwbolowe sączyły się cały czas, najpierw w kroplowce, potem kazalam sobie podawac ketonal w zastrzykach, nie w tabletkach i tak dostawalam. potem dostawalam co 4 albo co 6 godzin 2 tabletki paracetamolu. nie pamietam. rodzilam w kwietniu 2015. Bylam zadowolona z obslugi bardzo, ale mialam tez lekarza z ujastka. w sensie ze on prowadzil moja ciaze i on mnie tam potem odwiedzal. jak mnie bolalo tak, że sie ruszyc nie moglam, to na lozku zawiozl mnie na usg zeby sprawdzic czy szew od spodu trzyma i czy nie ma krowotoku do srodka.
syna na pierwsza noc po cc oddalam poloznym, na kolejna chyba tez, ale ja wyrodna matka jestem :) na 3 noc juz zostal ze mna :)
POWODZENIA

--

http://www.suwaczki.com/tickers/tb738iikxifozcp4.png

41209 daga84 Kobieta, 35 lat, małopolska
~ika765

~ika765

W krk wg mnie tylko prywatnie. Sprawdzałyście może na Kostrzewskiego? Ja tam rodziłam prywatnie. Całość przeszła mega profesjonalnie.

~MagdaZ99

~MagdaZ99

Tu się zgadzam. Rodziłam już dwójkę dzieci w prywatnym szpitalu i uważam, że to najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Oczywiście należy odpowiednio wybrać. Mój numer jeden to Femina. Tam przyjmuje doktor Jankowski.

~Maszkka

~Maszkka

~MagdaZ99
Maszka, naturalnie tak z 8 tys.

No z tyle zakładałam... Nie ma co, najważniejsze są dla mnie warunki.

~MagdaZ99

~MagdaZ99

Warunki są bardzo ok. Moje koleżanki rodziły na nfz, mialam nawet okazje byc z jedna przy porodzie i to co widzialam sprawilo, ze chcialam juz tylko prywatnie. Wiadomo ze kazdy ma inne doswiadczenia, ale ja nie chciałam już ryzykować. Jakbyś chciała cesarke to wiem, że jest tansza, a poza tym mozesz tam zabrac swoją położną, co dla mnie było bardzo “na tak”

~Maszkka

~Maszkka

Słyszałam właśnie, że w niektórych prywatnych klinikach można brać własne położne. To faktycznie fajna opcja bo mamy taką położną co była już przy porodach w naszej rodzinie, ale przyjmuje teraz w szpitalu gdzie nie ma żadnego lekarza, który by mi odpowiadał. Dzięki. Już dzwonie do tej Feminy.

~Maszkka

~Maszkka

Bardzo dziękuję za polecenie. Rodzę w Feminie z własną położną <3