Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
hiki

Ujastek Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maszkka

~MagdaZ99
Maszka, naturalnie tak z 8 tys.

No z tyle zakładałam... Nie ma co, najważniejsze są dla mnie warunki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MagdaZ99

Warunki są bardzo ok. Moje koleżanki rodziły na nfz, mialam nawet okazje byc z jedna przy porodzie i to co widzialam sprawilo, ze chcialam juz tylko prywatnie. Wiadomo ze kazdy ma inne doswiadczenia, ale ja nie chciałam już ryzykować. Jakbyś chciała cesarke to wiem, że jest tansza, a poza tym mozesz tam zabrac swoją położną, co dla mnie było bardzo “na tak”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maszkka

Słyszałam właśnie, że w niektórych prywatnych klinikach można brać własne położne. To faktycznie fajna opcja bo mamy taką położną co była już przy porodach w naszej rodzinie, ale przyjmuje teraz w szpitalu gdzie nie ma żadnego lekarza, który by mi odpowiadał. Dzięki. Już dzwonie do tej Feminy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Megi92

Maszkka ja też rodziłam w Feminie. Zdecydowałam się prywatnie bo miałam zagrożoną ciążę więc chciałam mieć jak najlepszą opiekę i naprawdę nie zawiodłam się. A po porodzie zostałam też stałą pacjentką doktora Jankowskiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ol66

Hej. Czy ma ktoś z was jakieś aktualne informacje czy bezpiecznie jest rodzic na ujastku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość unana

Drogie przyszłe mamy :)
Szukam kobiet, które w najbliższych miesiącach zamierzają urodzić w jednym z krakowskich szpitali (to nie musi być na ujastek). Są tu jakieś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, czy któraś z Was rodziła na ujastku? Miała położna srodowiskowa z NFZ z Ujastku, chodziła na te pogaduchy do brzucha? Lub uczestniczyła w szkole rodzenia?
Polecacie? Nie? Jakieś może opinie? Wybierałyscie położną czy z urzedu, danego rejonu jest przydzielana?

https://www.suwaczek.pl/cache/63102c40de.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...