Szpitale

Ujastek Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

azja82

azja82

Jasminaa dzięki, pocieszyłaś mnie trochę:) Ja też chodzę do lekarza z Ujastka dlatego wydawało mi się oczywiste, że właśnie tam będę rodzić, ale czytałam też sporo negatywnych opini o tym szpitalu.

--

30401 azja82 Kobieta, 0 lat
~Kasia-g1

~Kasia-g1

Przecież możesz mieć dziecko przy sobie cały czas. Ja tak miałam przy pierwszym i teraz mam nadzieję, że też mi nic nie przeszkodzi w opiece nad dzidziusiem w szpitalu.

oosaa

oosaa wpis edytowany

hej dziewczyny. Ja w maju 2013 rodziłam na Ujastek. Minus za to, że na ZPO czekałam 2 godziny mimo, że po godzinie mieli już wyniki moich badań i za to, że każda z pań od laktacji mówi co innego, stosujesz rady jednej, przychodzi druga i Ci mówi, że źle robisz i masz robić tak, przychodzi kolejna i to samo.... ale i tak bardzo polecam ten szpital. Sale przedporodowe, porodowe i poporodowe są na wysokim poziomie, prysznice są bez progów w każdym z pokoi, pokoje 2 osobowe z tv , jest czysto, sala przedporodowa jest zawsze jedynką , połączona z salą porodową. Wszystko dobrze wyposażone. Właśnie jestem w drugiej ciąży i wiem, że wrócę na Ujastek. Gdyby któraś z Was miała jakieś pytania, wątpliwości piszcie :)

29211 oosaa Kobieta, 31 lat, Mińsk Maz.
violaa

violaa

Hej dziewczyny , ja 3 lata temu byłam operowana na Ujastku leżałam na porodowce i bardzo mi się tam spodobało . Miło czysto sympatycznie. Ale mam pytanie o lekarza. Jakie macie opinie na temat ordynatora dr. Juszczyka? Chciałabym go wybrać na lekarza prowadzącego .

--

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fdqk3tmegl4ew.png

37741 violaa Kobieta, 38 lat, kraków
oosaa

oosaa

moją pierwszą i obecną ciążę prowadzi Wojas. Juszczyk prowadził moją przyjaciółkę, była zadowolona.

29211 oosaa Kobieta, 31 lat, Mińsk Maz.
kocurowa

kocurowa

Mam pytanie do mam które rodziły na Ujastku, jak to jest w praktyce z wyprawka do szpitala, tj z artykułami higienicznymi i tymi sprawami? Nie jestem pewna czy pakować te wszystkie podkłady poporodowe, jednorazowe majty i wielgachne podpaski + chusteczki i całą resztę dla dziecka? Rozmawiałam już z kilkoma tamtejszymi położnymi i w sumie każda mówi co innego :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/rfxgsek2bs6ucm2p.png
http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroequ991iiyy.png

37767 kocurowa Kobieta, 33 lata, Krk
daga84

daga84

Ja polecam ujastek. Lekarze kompetentni i empatyczni, położne pomocne i zainteresowane, czysto, w salach łazienki. Sale 2 osobowe - poporodowa. Uważam że super. A merytorycznie.... mhm... syn miał się urodzić rano przez cc, w nocy dostałam skurcze, tętno mu zaczęło spadać, o 2 w nocy Dec o cc, nikt nie czekał, lekarz stwierdził że za duże ryzyko czekać 5 godzin do rana. Jestem mu wdzięczna bo mały wyszedł z tego bez szwanku mimo że urodził się z 7 punktami. Polecam!

--

http://www.suwaczki.com/tickers/tb738iikxifozcp4.png

41209 daga84 Kobieta, 35 lat, małopolska
~Justynak

~Justynak

Czesc dziewczyny ! Termin mam na grudzien i wlasnie wybralam szpital ujastek. Jest tylko problem,bo moja ciaze prowadzi ginekolog zupelnie z innego szpitala i troche sie boje o swoja opieke. Ponadto chcialabym cc do kogo mam sie zglosic ?

~daga0000

~daga0000

Info o kwalifikacjach do cc są na stronie internetowej szpitala. Możesz też iść na wizyte do lekarza z ujastek i popytać. Oni tam z cc nie zwlekaja na szczęście! Powodzenia :))