Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Dagles
gosia pijemy :)
jak nastrój??????????????? co sie stało????????????

moj nasroj sie nie zmienił wszystko mnie boli ,wkurza lece do pracy zachacze o apteke jakies tabletki na uspokojenie kupie strasznie

życze wam wszystkim milego dnia odezwe sie jak wroce z pracy buziaki Gosia

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Ja tylko pochwalić się na chwilkę.
Rano jak przewijałam Kubę, zawołał siu siu. Pytam czy chce? On, że tak, więc poszliśmy do łazienki. Posiedział 2 x na nocniku, ale nie zrobił. Jak wróciłam z pracy M mi mówi, że taką samą sytuację miał, z tym, że Kuba zrobił siusiu do nocniczka! :Niespodzianka:
Jestem w szoku. Do nocnika podchodziliśmy kilka razy, ale nie regularnie, tylko, że cały czas powtarzałam jak zmienialam pieluchę, że siusiu robimy do nicniczk, żeby wołał, czemu zrobił w pieluchę, że tzreba na nocnik no i tak nas zaskoczył dziś, że ho ho, ciekawe czy to sie powtórzy?

Zmykam wziąc jakieś prochy i pod kołderke bo cos mnie bierze... No i Prisonik dziś, bo wczoraj nie zdążył się ściągnąć.

Dagles
Świetna fryzurka. Jagodzia szybko Ci rośnie!

Gosia

Elegancka z Ciebie kobietka. Ładne z Was małżeństwo, a przede wszystkim takie silne, podziwiam.

Kim
Moja koleżanka jest po stylingu i wyprostowaly jej się łądnie i nie sa poniszczone, może zależy to od kosmetyków i fryzjera, tak jak farbowanie czy trwała...
A Ty się postaw M i zrób sobie co chcesz na głowie, w końcu to Twoje włosy :Oczko:

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

hej hej

ja z pracy kilkam, ja nie wiem co z ta pogoda ale bez kawy nie żyje:yes:

A Ty się postaw M i zrób sobie co chcesz na głowie, w końcu to Twoje włosy

Moaa moje moje, ale bedzie mi ględził i obrzydzi mi nowy fyz:beurk: tak wiec zmiany beda ale delikatne:wink2:
co do stylingu to sądzilam ze jest to podnoszenie włosów od nasady i sprawdza sie w krotkich wlosach, ale moze teraz sa nowe techniki??:wink2: w kazdym razie mam nadzieje ze bedziesz zadowolona!!!! prawda ze co fryzjer to inna reka i jakość:yes:
i ogromne gratulacje z nocnikowych postępów!!!!!!!! oby tak mu zostało, hihih, a jak dzisiaj?? zapomnialam Ci napisac ze po MMR nie bylo zadnych złych reakcji!!

Dagles to świetnie ze Jagodzia taka wesolutka mimo infekcji, znaczy sie ze zdrowieje:yes:

sweethope ładnie Ci Mati nocki przesypia!!! a Ty korzystaj i wypoczywaj razem z nim:yes:

ja niestety musze isc jutro do pracy, córeczka sekretarki zachorowala i zostaje z nia w domu a ja dzisiaj do 18 i jutro na rano wiec ubolewam bardzo;-(

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Jagódka ma katar... fridy sie boi, syropu nie chce łykać, spraju do noska się boi... na szczęscie nie ma temperatury i wesoła jest!!! w dzien spi normalnie.

Sweet zdjęcie Mateusza śliczne!!!!
trzymaj się, oby szybko przeszło!!
Ładnie Mateusz spi w nocy!

Jagódka znów przespała całą noc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (od 20 do 6)

Kim ja nie mam bólów głowy często, ale jak mnie boli to koniec... :/

Magda WIELKIE BRAWA DLA KUBUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzięki za komplement! Kuruj się!

Odnośnik do komentarza

Madzia brava dla Kubusia:)
Dagles...oby Jagoda juz tak spala kiedy sobie tego zazyczysz [hehe pomarzyc mozna:wink2:]
Ja ide sie gibnac kolo dziecka, cos mi sie wydaje ze podziebiony jest bo spi i spi tylko, i wogole jakos tak mniej je, zasypia mi przy butli, jak mu sie odbije to dopiero ma oczy jak 5 zl...hmmm nie wiem czy sie tym martwic??!! co myslicie???

Odnośnik do komentarza

Sweethope
Madzia brava dla Kubusia:)
Dagles...oby Jagoda juz tak spala kiedy sobie tego zazyczysz [hehe pomarzyc mozna:wink2:]
Ja ide sie gibnac kolo dziecka, cos mi sie wydaje ze podziebiony jest bo spi i spi tylko, i wogole jakos tak mniej je, zasypia mi przy butli, jak mu sie odbije to dopiero ma oczy jak 5 zl...hmmm nie wiem czy sie tym martwic??!! co myslicie???

sweethope jak nie ma katarku, czy goraczki czy innych objawowo to nie ma sie czym martwic, ciesz sie ze taki spioszek z Matiego:yes: poza tym takie maluchy to jednak potrzebuja dluuugo spac:wink2:

dagles no jak M uwaza ze do mnie pasuja tylko długie blond, i potem ma mi gledzic ze nieladnie to mi sie odechciewa zmian, nawet Twoj fryzjer mi odradzil taka zmiane mowiąc o podobnych przypadkach. Pojde jedynie na skrócenie:yes:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Sweethope
cos mi sie wydaje ze podziebiony jest bo spi i spi tylko, i wogole jakos tak mniej je, zasypia mi przy butli, jak mu sie odbije to dopiero ma oczy jak 5 zl...hmmm nie wiem czy sie tym martwic??!! co myslicie???
moze podobnie jak przy piersi? moja np. nigdy nie zasypiała przy piersi, ale jakiś miesiąc temu przez pare tygodni zasypiała tylko przy piersi... a teraz nów nie... :winktongue:

Odnośnik do komentarza

Kim
No faktycznie jak z M taka maruda to lepiej dac sobie spokój, na szczęście ładne masz włosy i łądnie Ci w nich, gorzej jakby kazał Ci nosić zielone ;-) A może jakaś grzywka? Myślę, że mogłoby być Ci ładnie.
Oj ciesze się, że po MMR tak dobrze, bo my to nie wiem kiedy zaszczepimy, ale chyba w trakcie przewry światecznej...

Demether
Zasługujesz na opieprz!!!!!!!!!!!!
Jak Ty możesz tak rzadko do nas zaglądać?
W której szkole językowej pracujesz???????????

Sweetko
Szybciutko masz fajne nocki, ale to zalety karmienia butla, jest jeszcze jeden plus, nie zawsze Ty musisz wstawac do dziecka w nocy ;-)

Ann
Co u Ciebie?

Dagles
Fajnie sie tak wysypiac w nocy, cooo??
U nas Kuba często w środku nocy ląduje w naszym łóżku, zakwęczy a ja go zaraz przynosze i śpi z nami do rana, ale to nasza nauka, bo go często ostatnio bralismy z własnej woli. A jak mówiłam M, że nie możemy, to on mi na to, że Kubi jest taki malutki i że tak szybko rosnie itp... i mnie rozczulał:)

Gosia
A co Cię tak zdenerwowało, że aż tabletki musiałaś brać?
Zdjęcie boskie :smieszne:

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

witajcie w sobotni poranek!!!!!!!!!!!!!!!

W koncu sie wyspałam ,mlody ładnie spał w nocy raz sie przebudził i pospalismy do 7.30

moaado wziecia tabletek skłoniło mne złe samopoczucie i ciagle zmeczenie:bigboulay:, cały czas chodziłam podminowana i miałam wszstkiego dosyc ale tabletki ziolowe z magnezem i vit b6 pomogły

ann przy dwojce szkrabow rece pełne pracy życze milego dnia

sweetko jak malutki?????????????

kim dagles życze spokojnej sobotki pozdrawiam gosia

DZIS MAM DZIEN LENIA DUZY ADAM GANIA PO ZAKUPY A JA CHYBA CAłY DZIEN W PIDZAMIE SPEDZE MARZE O TAKIM DNIU:Święto:

I ZMIENIE DZIS KOLOR WLOSOW:smieszne::smieszne:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...