Skocz do zawartości
Forum

Bakteria w moczu, zielona kupka


Gość Tami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na tym iż u mojej córki 18 miesięcznej wykryto bakterie w moczu proteus mirabilis. Na pierwszy rodzaj leczenia dostała furaginum i vitC. W czasie 2-3 doby zażywania furaginum córka pierwsza kupkę zrobiła ciemno zielona a nawet prawie czarna kupkę, później już wodnista zielona. Po podaniu smecty i enterolu kupka zrobiła się brązowo pomarańczowa kolejna już zrobiła luźniejsza Albert nie płynna zielona i tak jest do teraz. Po konsultacji z lekarzem dostała antybiotyk na bakterie w moczu. Dziś kupka nadal średnio ciemna zielona konsystencji papki że słoiczka. O przy braniu furaginy miała kawałki jedzenia np. orzecha ziemnego ponieważ zjadła a później miasz pomarańczy. Dodam że córka ciągle wisi na piersi do snu i ostatnio zaczęła w ciągu dnia popijac. Jest wesola, bawi się spaceruje je obiadki normalnie takie jak zwykle
Nic nowego nie było wprowadzane. Jeśli gorączka wystąpiła to tylko 37 kresek nic więcej. W poniedziałek idzie oddać mocz do ponownego badania. Ale martwi mnie ten kolor kupki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...