Skocz do zawartości
Forum

Gorączka a ciemiączko


Gość Klaldia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klaldia

Witam, moje dziecko dotało gorączki, podałam mu pedicetamol na zbicie i na drugi dzień poszłam z nim do lekarza, lekarka stwierdziła ze to ani nie jest od gardła i że z uszkami też wszystko w porządku kazała obserwować dziecko i gdyby się coś działo to pojechać do szpitala ponieważ byłam w przychodni w piątek. W sobotę pojechałam z dzieckiem do szpitala ponieważ zaniepokoiło mnie jego ciemiączko było jakby troszkę uwypuklone, doktor powiedział ze wszystko jest dobrze ze nic tam takiego nie widzi ale stwierdził ze jest zapalenie gardła i przepisał antybiotyk. Od poniedziałku przestał gorączkować, ale nadal niepokoiło mnie to ciemiączko stało się jakby bardziej wypukłe i dziś (wtorek) pojechałam do przychodni zapytać sie czy wszystko w porządku a doktorka powiedziała ze jest wszystko dobrze z główką i żeby podawać do piątku antybiotyk, pobadała go i powiedziała ze jest wszystko dobrze. Ale nadal nie pokoi mnie to ciemiączko... czy wasze dzieci tez miały je wypukłe przy gorączce i kiedy to się unormuje, każdy mówi ze wszystko dobrze ale przecież przebywam z dzieckiem głaszcze go i wyczułam od razu zmianę ze jest uwypuklone... proszę o odpowiedz bo chyba zwariuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...