Pytania do pediatry

Gorączka a ciemiączko

~Klaldia

~Klaldia

Witam, moje dziecko dotało gorączki, podałam mu pedicetamol na zbicie i na drugi dzień poszłam z nim do lekarza, lekarka stwierdziła ze to ani nie jest od gardła i że z uszkami też wszystko w porządku kazała obserwować dziecko i gdyby się coś działo to pojechać do szpitala ponieważ byłam w przychodni w piątek. W sobotę pojechałam z dzieckiem do szpitala ponieważ zaniepokoiło mnie jego ciemiączko było jakby troszkę uwypuklone, doktor powiedział ze wszystko jest dobrze ze nic tam takiego nie widzi ale stwierdził ze jest zapalenie gardła i przepisał antybiotyk. Od poniedziałku przestał gorączkować, ale nadal niepokoiło mnie to ciemiączko stało się jakby bardziej wypukłe i dziś (wtorek) pojechałam do przychodni zapytać sie czy wszystko w porządku a doktorka powiedziała ze jest wszystko dobrze z główką i żeby podawać do piątku antybiotyk, pobadała go i powiedziała ze jest wszystko dobrze. Ale nadal nie pokoi mnie to ciemiączko... czy wasze dzieci tez miały je wypukłe przy gorączce i kiedy to się unormuje, każdy mówi ze wszystko dobrze ale przecież przebywam z dzieckiem głaszcze go i wyczułam od razu zmianę ze jest uwypuklone... proszę o odpowiedz bo chyba zwariuje

Odpowiedzi znajdują się poniżej