Skocz do zawartości
Forum

Co dolega mojemu dziecku ?


Gość Anita1112

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anita1112

Witam. Mam takie pytanie ponieważ moj syn 5 lat od kiedy poszedl do przedszkola we wrzesniu ciągle choruje w tym 3 razy zapalenie płuc zapalenie oskrzeli dwa razy zapalenie gardła kilka razy zapalenie krtani zapalenie ucha zapalenie spojówek i katar katar katar i jeszcze raz katar. Katar go wgl nie opuszcza na dzień dzisiejszy ma zatkany nos jak dmucha to leci trochę wody i tyle spływa mu ciągle po gardle wydzielina i skarży się na swędzenie oczu czasem i trze. Ostatnio byłam z nim w gościach i jak wróciłam do domu i wszedł z zimna do ciepłego domu to miał taki atak kaszlu ze nie wiedziałam co robić i przeszło. Katar ma zazwyczaj najgorszy z rana . Ma cały czas powiększone węzły chłonne w okolicach żuchwy a dzisiaj znów go swedziało oko i jak mówił to łapał go kaszel . Nie wiem jak to wytłumaczyć bo tak mówił mówił i nagle się zacial bo kaszlnal i dalej mówił i po jakims czasie znów. Dodam że jak jest chory to rzadko z gorączka. Nawet zapalenie płuc miał bez gorączki tylko w ktorys dzień raz 38 tak to nie. Robiłam mu proteinogram i alfa globuliny ma 12,5% na 6.5-10.9 . W niedziele dziecko obudzilo sie z katarem jak zwykle poszlismy do kosciola i zaczal kaszlec i trzec oczka po kosciele pobiegal po dworze i potem juz bylo coraz gorzej katar jakby odkrecili mu kranik w nosku kaszel duszacy az robil sie czerwony i do wymiotow pomogla inhalacja w nocy znow obudzil sie z dusznosciami wczoraj jeszcze miał taki rumień na jednym i drugim polsku . Czy mogę liczyć na podpowiedź co dolegada mojemu dziecku? Alergia? Zapalenie zatok bo spływa mu po gardle i glowa tez go czasem boli ? Czy zwykłe przeziębienie? Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...