Skocz do zawartości
Forum

Sok ze swiezych burakow a karmienie piersia


Gość AnetkamamaWiktorka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AnetkamamaWiktorka

Witam , mam 3 miesiecznego synka ktorego karmie piersia i problemy z podwyzszonym cisnieniem. Zmienilam ostatnio swoja diete a takze wprowadzilam dziennie kubek soku z burakow z dodatkiem innych owocow i zastanawiam sie tylko czy nie zaszkodze tym malemu ? Jezeli chodzi o jablko czy marchewke to jest to dla mnie oczywiste ale co do buraka nie mam pewnosci. Bede wdzieczna za informacje.

Odnośnik do komentarza

Jak urodziłam mojego Wiktora poprosiłam męża aby przywiózł mi sok z buraka z jabłkiem. W pierwszych dobach
wypijałam około pół litra takiego świeżowyciskanego soku. Piłam go też w ciąży i w szpitalu powiedzieli mi, że mam nie zmieniać swojej diety. Mój Wiktor w czwartej dobie dostał kolki. Moja teściowa pukała się w głowę jak widziała, że moja dieta składa się z wielu surowych warzyw, pełnoziarnistych produktów, pieczonych ryb i soków owocowych i warzywnych. Naczytając się o tym, że nie ma żadnych dowodów na powiązanie kolki u dziecka z dietą matki karmiącej kontynuowałam swoje nawyki żywieniowe. Ale po kilku dniach płaczu i prężenia mojego Wika skapitulowałam i rozpoczęłam dietę eliminującą. Po miesiącu zostałam praktycznie na sucharkach, a mój syn dalej miał kolkę. Byłam skrajnie wykończona i miałam coraz mniej mleka. Na szczęście trafiłam wreszcie na krople esputicon na kolkę, które jako jedyne zwyczajnie pomogły, a ja wróciłam do swoich normalnych nawyków żywieniowych. U mnie sprawdziło się to że dieta matki karmiącej nie ma żadnych wpływów na dziecko, a dieta eliminacyjna może zaszkodzić tylko i wyłącznie matce. Jeśli dziecko nie ma obiawów alergii to można i trzeba jeść zróżnicowanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...