Przedszkolaki

Ciągle zniszczone buty

~kamsyka

~kamsyka

Poradźcie coś, jakie kupić dziecku buty bo ciągle mi młody je niszczy, co chwila mu się rozłażą i prawie nowe buty do wywalenia, a może da się to jakoś naprawić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

marzen@

marzen@

Nic mądrego ci nie poradzę, ale może pocieszenie. Moje młodsze dziecko tez bardzo niszczy buty. Próbowałam różnych firm, tańszych, droższych, firmowych i no name i nic to nie dalo. Chyba trzeba przeczekać. Ten typ tak po prostu ma. Za to bawi się beztrosko i jest z tego powodu szczęśliwy ; -)

--

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

26646 marzen Kobieta, 12 lat, gdzieś daleko stąd...
monikaskubisz

monikaskubisz

Też mam małego niszczyciela, który często niszczy buty i inne rzeczy, Nic na to nie poradzimy.

60952 monikaskubisz Kobieta, 26 lat, łódź
~zuza098

~zuza098

a czy ten klej tadam nada się do bucików materiałowych, czy to raczej do wyrobów ze skóry przeznaczonych?

Baśka99

Baśka99

Mnie się wydawalo, że to normalne, mali niszczyciele :P Może warto jakieś buciki ze skóry?

61047 baska99 Kobieta, 28 lat, Las
~kamyska

~kamyska

~zuza098 - chyba jedna odpowiedź gdzieś zniknęla, chyba ten klej się do wszystkich typów nada, testowałam na adidasa, skórzanych, nawet przyklejałam drewno ;) i wszystko do tej pory trzyma dorbze

~Kryptok

~Kryptok

TADAM kupowałem w LeroyMerlin za 9,50zł. Ogólnie klei szybko i nie ma przy tym jakiś problemów. Podoba mi się, że po 3h już mogłam wyjść w sklejonych butach.