Przedszkolaki

Ciągle zniszczone buty

~kamsyka

~kamsyka

Poradźcie coś, jakie kupić dziecku buty bo ciągle mi młody je niszczy, co chwila mu się rozłażą i prawie nowe buty do wywalenia, a może da się to jakoś naprawić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

marzen@

marzen@

Nic mądrego ci nie poradzę, ale może pocieszenie. Moje młodsze dziecko tez bardzo niszczy buty. Próbowałam różnych firm, tańszych, droższych, firmowych i no name i nic to nie dalo. Chyba trzeba przeczekać. Ten typ tak po prostu ma. Za to bawi się beztrosko i jest z tego powodu szczęśliwy ; -)

--

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

26646 marzen Kobieta, 12 lat, gdzieś daleko stąd...
oetadam

oetadam

Witam! Kamsyka zachęcam Cię do wypróbowania nowego na rynku kleju TADAM®. Jest on elastyczny, a dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Zachęcam do zakupu i sprawdzenia jego mocy działania. Może jego użycie rozwiąże Twój problem.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl

60534 oetadam Mężczyzna, 32 lata, Warszawa
monikaskubisz

monikaskubisz

Też mam małego niszczyciela, który często niszczy buty i inne rzeczy, Nic na to nie poradzimy.

60952 monikaskubisz Kobieta, 26 lat, łódź
monikaskubisz

monikaskubisz

Też mam małego niszczyciela, który często niszczy buty i inne rzeczy, Nic na to nie poradzimy.

60952 monikaskubisz Kobieta, 26 lat, łódź