Skocz do zawartości
Forum

Czy wszystkie 3-latki chodzą do przedszkola


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy w tych czasach wszystkie 3 latki chodza juz do przedszkola? Ja dopiero chce poslac jak bedzie miec 4 latka, ale wkolo nie ma zadnych dzieci, wiec pewnie wiekszosc jest w przedszkolu. Dlaczego w naszych czasach im wczesniej poslesz dziecko tym lepiej mimo ze wiadomo 2,5 letnie dziecko to jeszcze jest male i potrzebuje rodzicow. Jakies dziwne przekonania teraz sa. Przeciez jak pojdzie jako 4 latek to na to samo wyjdzie a napewno bedzie juz bardziej oddzielone od mamy. Ja wgl nie poszlam do przedszkola i ogolnie bylam niesmiala a jakos od razu bez problemu sie zaklimatyzowalam.

Odnośnik do komentarza
Gość AniaWarmia.

Ja mojego synka posłałam, chodź nie ma nawet 3 lat. Szczerze to wolałabym żeby został jeszcze jeden rok w domu ale on bardzo słabo mówi i w ogóle jest troszkę w tyle za swoimi rówieśnikami. Liczę, że w przedszkolu się trochę rozkręci, nauczy dyscypliny itd. bo w domu w tym temacie nieco kulejemy. Mysle, że taki kontakt z dziećmi będzie dla niego na plus.

Odnośnik do komentarza

To taki wiek, kiedy wiekszość rodziców wraca do pracy. Moja córka poszła do przedszkola mają 2 lata i 9 miesięcy, chciałam, żeby przeszła dłuższą adaptację niż te 5 dni. Więc początkowo chodziła na 3-4 godziny, później na 6, więc zanim poszłam do pracy i musiała zostać na 8 godzin to już się zdążyła oswoić z przedszkolem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...