Przedszkolaki

Zaburzenia snu u dzieci

niespokojna

niespokojna

witam;mam problem z moimi 2 SYNAMI.STARSZY MA 5LAT A MLODSZY 18 M_CY/STARSZY OD MALUTKIEGO NIE CHCIAL SPAC SAM ZAWSZE ZASYPIAL W NASZYM LOZKU.TERAZ NIESTETY BUDZI SIE W NOCY I TEZ PRZYCHODZI DO NAS. GDY ZASYPIA MUSZE POLOZYC SIE Z NIM BO INACZEJ NIE ZASNIE. I CO WIECEJ NIE ZASNIE AWET ZE SWOI M TATA.MUSZE BYC JA. NATOMIAST MLODSZY DO WAKACJI SPAL SAM NIE LUBIAL GNIESC SIE Z NAMI W LOZKU. PO WAKACJACH WSZYSTKO SIE ZMIENILO.BUDZI SIE Z KRZYKIEM I SPI Z NAMI ALE NAWET TO NIE POMAGA BO I TAK PLACZE JAK SIE ZBUDZI I CZASEM NAWET NIE MOGE GO WZIC NA RECE BO SIE WYRYWA I KZYCZY JESZCZE GORZEJ.CZYZBY TO BYLY LEKI NOCNE? JUZ SAMA NIE WIEM CO MAM ROBIC? CZY KTOS MI MOZE POMOC? JAK MOGE SKONTAKTOWAC SIE Z JAKIM PSYCHOLOGIEM NA FORUM?DZIEKI:8_5_12:

--

2184 niespokojna Kobieta, 0 lat

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Anulka

Anulka

Witam serdecznie na forum.

Aby uzyskać poradę psychologa trzeba brać czynny udział w rozmowach na Parentingu, zatem zapraszam i liczę, że zostaniesz z nami na dłużej.

359 anulka Kobieta, 43 lata, Warszawa
amelcia8

amelcia8

witam :) moja córka ma 8-lat i odkąd pamiętam to ma problem z snem .zaczęło się to wzmagać jak poszła do szkoły:( jest małomówna i mało otwarta więc nie bardzo mogę z niej wyciągnąć przyczynę takich reakcji a jak się pytam to oczywiście wszystko jest ok!!! Ale wiem jedno ona jest bardzo czuła --reaguje na każe jakieś zdarzenie lub uroczystość lub też emocje właśnie niepokojem oraz zaburzeniem snu śpi czasem 5-godz przebudza się i do rana już coś tam robi w swoim pokoju .ale nie jest to częste .zdarza się kilka razy w miesiącu!!!!!! I to tyle:):)::36_15_9:napisałam to co sama zaobserwowałam i tak to sobie tłumacze:36_15_9:pozdrawiam serdecznie

--

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

2060 amelcia8 Kobieta, 39 lat, malownicza wieś
amelcia8

amelcia8

aby uzyskać pomoc experta musisz być z nami i uczestniczyć na forach nieco dłużej :):):):)::36_2_27::36_2_27::36_2_27::36_2_27:pozdrawiam

--

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

2060 amelcia8 Kobieta, 39 lat, malownicza wieś
Małgosia

Małgosia

Dziewczyny mają rację
pomoc Ekspertów jest dla staych użytkowników
takze zapraszamy

3 malgosia Kobieta, 41 lat, Warszawa
~venia

~venia

Moja corka z kolei też nie śpi, ciągle się budzi, ale zauważylam straszną wysypkę na skórze i chyba ją to swędzi, co to może byc?

~venia

~venia

taka grudkowata jest, niby czerwona, ale gdzie nigdzie tak jak biala i strasznie swedzi

Dziubala

Dziubala

venia, jeśli piszesz, że to straszna wysypka, to czy poszłaś z dzieckiem do lekarza?

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~greys

~greys

venia idz do lekarza zeby rozpoznal wysypke...
bo to moze byc wiele chorob od azs przez alergie zwykla do swierzba i innych