Skocz do zawartości
Forum

Brak ochoty na seks po porodzie


Gość zimi39

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku myślałam, że to normalne bo organizm musi powrócić do siebie.Jest już jednak porawie 8 miesięcy po porodzie i sama nadal nie potrafię się zmusić do seksu Przed porodem i w ciąży uwielbiałam to, teraz nie wiem co się stało ale seks tak jakby przestał mi sprawiać satysfakcję. Czy to normalne? Co robić ? :( Boję sie,ze zacznie to rozwalać mój związek.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, obowiązki domowe, dziecko, zmęczenie - człowiek nie myśli w tym okresie o bliskości - chociaż 8 miesięcy to długo okres. Wcześniej też miewałaś takie epizody - czy to teraz gdzieś niedawno?
Może jesteś w złym nastroju - czy o co chodzi?
Zmień dietę, wiecej ruchu - sport to w końcu endorfiny.
Kolejna sprawa to suplementacja... poczytaj sobie chociażby o libido therapy na bazie l arganiny.

Odnośnik do komentarza

No nie za baardzo ponieważ skład jest nieco inny. Porównując sobie te dwa środki to Iibido therapy ma o wiele lepszy skład ponieważ zawiera większą dawkę L argininy. Asequrella zawiera jej mniej tak więc działanie jest nieco słabsze ( dużo inwestują w reklamę i z tego powodu jst to bardziej znane , niemniej jak wybierzesz sie do lekarza ginekologa to tam na pewno by Ci polecili własnie libido therapy, mi moja pani doktor to własnie polecila i z tego powodu o tym wiem).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...