Skocz do zawartości
Forum

Hula hoop


anaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny kręci któraś hula hoop ? bo ponoć dobrze robi na boczki .. ja tak szukam jakiś ćwiczeń w pieleszach domowych a nie obciążających kolan i tak ostatnio na trafiłam na hula hoop i gdybam kupić nie kupić i jakie.. bo zwykłe dziecięce to i za małe i za lekkie z tego co zdążłam się zorientować

Odnośnik do komentarza

Anaaa, odpowiednie koło dostaniesz w sklepie sportowym. Ja ostatnio widziałam spory wybór hula-hop w Decathlonie.
Dostaniesz tam koło do gimnastyki artystycznej, duże, wygodne... Trochę się tam ostatnio tym urządzeniem pobawiłam przypominając sobie umiejętności zdobyte jako dziecko. A moje dzieci zdumione patrzyły na mamę ;)
Nadal umiem kręcić na biodrach, na rękach i nodze (ze zmianą...) i na szyi. I nawet jak powiem "wróć", to koło wraca...cha cha... Wiem, wiem dużo we mnie dziecka ;)

Co raz więcej kobiet widzę w parku z takim kołem. Może coś rzeczywiście jest w tym, co napisałaś, że pomaga wysmuklić sylwetkę.
Jak się zdecydujesz, to daj znać, jak się kręci?!

Odnośnik do komentarza

dzięki.. :) ja za dziecka nie umiałam kręcić :P ale ponoć większym i cięższym idzie się nauczyć i teraz hihi .. na razie obserwuje aukcje .. z takim kołem sportowym zwykłym ale "ciężkim" bo coś ok 1 kg ma .. bo te z wypustkami mnie przerażają i nie mam pewności czy dla moich problemów z nerkami wskazane :P ..
podejrzewam, że moje dziewczyna jak zobaczą, że kręcę to też będą chciały :D

Odnośnik do komentarza

nikawa świetne wykorzystanie hula hoop :)
scooby dlatego ja z wypustkami sobie odpuściłam ..bo zdjęcia w necie tych siniaków porażające .. choć ponoć jeśli się robi to stopniowo nie od razu długi czas kręcenia to są mniejsze.. ale u mnie jeszcze nerki bolące do tego dochodzą .. więc mam stracha tym bardziej ..bo też spotkałam się z opinią, że mogą powodować obicie nerek właśnie.

Odnośnik do komentarza

Anaaa, a gdzie, jeśli można wiedzieć, zamawiałaś to hula hoop?
Jak długo jesteś w stanie nim kręcić?
Ja kilka lat temu przerobiłam zwykłe hula hoop, po prostu nasypałam do środka ryżu. Choć ciężkie było dobrze mi się nim kręciło. Ja jednak delikatna jestem, porobiły mi się siniaki i odechciało mi się ćwiczyć. ;-)

Odnośnik do komentarza

adasaga standardowo allegro się kłania ..ja licytowałam .. a mam takie jak te: http://allegro.pl/listing/listing.php?fuzzy=1&order=m&string=hula+hoop+pro+fitnes&bmatch=seng-v6-sm-isqm-4-default-0113&fallback=fuzzy

ja na razie max 10 minut kręcę ale dałoby radę więcej .. i o dziwo udaje mi się w obie strony choć na początku w lewo było gorzej ale potem już ok.
kiedyś w necie natrafiłam na takie wyzwanie niby: http://img.zszywka.pl/0/0162/w_7359/fitness-i-sport/wyzwanie-hula-hop-kto-podejmuje--ja.png
choć teraz widzę, że są też i inne czasy. Ale na razie chyba będę się tego trzymać .. coby nie przedobrzyć na początek .. dziś podkładałam szalik bo miałam za cienką bluzkę i mnie bolało przy kręceniu :P

Odnośnik do komentarza

WOW! Co za wyzwanie :D
Chyba też bym miała zakwasy. Wczoraj bawiłam się hulahop(em) w Decathlonie. Sięgał mi do pasa :D Fajnie się kręciło, choć było dość ciężkie. Cena 60zł. Powiedziałam mężowi, że jak kiedyś będzie chciał mi dać kwiatki, to zamiast nich poproszę takie koło...
To se poczekam :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...