Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Ile bym dała by czuć się ciut lepiej a tu wevb wyostrzony jak u psa policyjnego .sąsiadka 200 m dalej mieszka w czuję jej płyn do prania gdy suszy pranie
Mdli mnie non stop wieczorami lżej .
W kabinie prysznicowej klaustrofobia
Apetytu zero piersi ciężkie bolsce
Wczoraj objawy ciążowe ustaliły miejsca chorobie .
Dziś są razem z chorobą .
Nie śpię od 3 -miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Lekarz mi powiedział ze przy bliznietach szew jest większym zagrożeniem .
A i tak sobie nie poradzi przy większym obciążeniu.
Ja pytałam czy nie mógłby tylko pessara mi założyć zakładając że jest 1 dzieciątko .
To powiedział że przy mojej sądzie pessar nie da rady;/
Po prostu przy synu w kilka dni szyjka się zgladzila wpuklil pęcherz bez objawow bez skurczy.
I skończyło się tragicznie
Przy córce mieli zakładać szew w 16 tyg a w 14 mnie na szybko położyli bo już szybko się robił lejek.
A i mimo szwu dołożyli pessar i tak musiałam leżeć 2 tyg w szpitalu i później byłam 2 tyg w domu 2 w szpitalu .
W 30 tyg dostała sterydy ,a donosilam do 37/38tyg

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Termin mam na koniec listopada, ale jeszcze dokładnie nie wiem bo na pierwszą wizytę idę jutro. To bliżej grudnia dlatego piszę tutaj. To moja czwarta ciążą. Mam dwóch synów i córkę. Alis, ja przy pierwszej ciazy też miałam krwiaka ale podkosmówkowego. Leżałam w szpitalu podawali mi królówki i wchłonął się. Syn urodził się zdrowy i w terminie(dokładnie w dzień jaki miałam wliczony przez gina :) ) Będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Alis5401 tak przypadkiem tu weszlam i chciałabym Cie uspokoić bo sama w 14tc trafiłam na oddział z lekkim jednorazowym plamieniem okazało się, że mam krwiaczka. Lekarz kazał się oszczędzać i powinien się wchlonac, nie wiem jak sytuacja teraz z nim wygląda ale byłam na kontroli w tym tygodniu i gin powiedział, że jeżeli nie ma plamien to wszystko w porządku :) dzidzia rośnie.

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6i09ka4pnert2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...