Skocz do zawartości
Forum

Alergia pokarmowa a kupki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem mamą Wojtusia od dłuższego czasu zmagamy się z brzydkim o kwaśnym zapachu kupami wcześniej z dużą zawartością śluzu a nawet stożkami krwi. Zaliczylismy już alergologa i gastroenterologa oboje twierdzą że to alergia na białko mleka krowiego. Gastroenterolog powiedział że kiedy zaczniemy rozszerzać dietę będzie już lepiej o faktycznie tak jest, jest troszkę lepiej ale nadal nie jest dobrze jednego dnia jest dobrze a przez kolejne następne już gorzej kupa jest o kwaśnym zapachu nie jest bardzo luźna ale mimo to mnie bardzo niepokoi. Puki co jesteśmy na matchewce i ziemniaczku, czasem mały dostaje chrupke kukurydziana. Boję się dać cokolwiek innego bo boję się reakcji. Skoro je wciąż to samo a kupy są różne. Może któraś z mam borykała się z takimi problemami o może mi coś doradzić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Szczyzia, w jakim wieku jest Wojtuś?
Jeśli synek je tylko marchewkę i ziemniak, to problem raczej nie jest w warzywach, tylko w mleku. Karmisz go piersią czy pije mleko modyfikowane? Jeśli kp, to powinnaś wykluczyć ze swojej diety produkty zawierające białko krowie. A jeśli jest na mm, to powinien mieć specjalne, dedykowane dla skazowców, czyli np. Nutramigen albo Bebilon Pepti.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...