Noworodki i niemowlaki

Kocyki MINKY czy warto?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ebella89

ebella89

Ja kupiłam jakis czas temu taki kocyk minky tyle że na allegro i jesteśmy bardzo zadowoleni. Latem w chłodniejsze dni tez można malucha nakryć takim kocykiem a te co polecasz wyglądaja bardzo solidnie uszyte. Własnie urządzamy dla syna pokój i pewnie zdecyduję się mu kupic większy taki koc. Bardzo podoba mi się ten wzór: http://cosmodreams.pl/Kocyki-MINKY-XL-dla-przedszkolaka-GEAR-BLUE-p95.html

53196 ebella89 Kobieta, 29 lat, Olsztyn
buniaxd10

buniaxd10

Ja mam ten kocyk z cosmodreams
http://cosmodreams.pl/Zimowe-Kocyki-MINKY-dla-niemowlaka-RACCOON-GRAY-p103.html
On jest z jednej strony bawełniany i z drugiej to minky. Kocyk jest jak dla mnie rewelacyjny ale raczej nie na lato. Jest ciepły ale córka się pod nim nie poci jak pod zwykłym polarem. Przyjemny w dotyku i bardzo mięciutki. Jest napisane, żeby prać go w 30 stopniach ale raz przez pomyłkę uprałam go w 90 i kompletnie nic się nie stało. Ogólnie mogę śmiało polecić.

53262 buniaxd10 Mężczyzna, 36 lat, warszawa
ElkaKk

ElkaKk

Ja posiadam komplet: kocyk i poduszkę i jestem z niego naprawdę zadowolona. Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku, a nawet po praniu nie zmienił swojej struktury.

56967 elkakk Kobieta, 33 lata, Białystok
Danutka39

Danutka39

Witaj,

Ogólnie materiał minky jest bardzo miękki i puszysty, dlatego dzieci tak bardzo uwielbiają pod nią spać. Najlepiej kupuj dwustronny kocyk z jednej strony bawełna na cieplejsze dni i minky na chłodniejsze, będziesz wtedy miała całoroczny kocyk. Ja kupuje w tym sklepie CocoBird minkycm.pl/kocyki-minky , bo tam jest minky prawdziwe, a nie jakieś tanie podróbki, tam masz kocyki

57115 danutka39 Kobieta, 40 lat, Andrychów
~Gabi123

~Gabi123

Warto , ale nie z kategorii "cena - sortuj od najniższa". Marny polar minky a i bawełna cienka i szybko wyblaknie. Raz taki kupilam i juz wiem że co jest tanie to jest drogie bo musiałam po kilku praniach kupować kolejny. Na Facebooku jest strona Diamond Baby i tam znaleźć można perełki jakością porównywalne do wiodącego la millou. Dziewczyna szyję produkty premium. Tylko z wysokogatunkowych materiałów i ma duży wybór tkanin oraz minky ten prawdziwy z USA od Shannon Fabrics. Kupiłam u niej i polecam bardzo. Kocyk piorę często a ciągle wygląda jak nowy.