Noworodki i niemowlaki

Niemowlę, które chce się zagłodzić i je tylko na śpiocha

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Mamaduski

~Mamaduski

Iza mogę do Ciebie jakiś kontakt prywatny? Byłabym ogromnie wdzięczna

Izula85

Izula85

Trzeba być zarejestrowanym i wtedy można wysłać wiadomość prywatną

61111 izula85 Kobieta, 34 lata, Mińsk Mazowiecki
Mamaduski

Mamaduski

Na telefonie coś nie mogę,napisz Ty do mnie. Najlepiej zależało by mi na rozmowie telefonicznej

62800 mamaduski Kobieta, 28 lat, Zielona Góra
~MamusiaM

~MamusiaM

Drogie mamy czy znany jest u waszych niemowlaków powód jedzenia na spaniu? U nas syn 5 miesięcy i z jedzeniem problem jak miał z 1.5 miesiąca i tak się to ciągnie A ja już poradzić sobie nie mogę :( Czy wzmożone napięcie mięśniowe może być tego przyczyna ? U nas chyba jest na raczkach. Ale nikt mi tego stwierdzić nie może bo mieszkam w uk A tutaj rodzinny lekarz mówi zw jak rusza rękami to jest dobrze...I ręce opadają. A w Polsce znowu dostać się prywatnie do neurologa to chyba z cudem graniczy terminy na grudzień mają :(

Izula85

Izula85

Hej. Moja mała od pobytu w CZD nie je już na spiąco. Obecnie jesteśmy w trakcie 3 dniówki więc z jedzeniem jest kiepsko. Ogólnie to zaczęła nawet fajnie jeść. Rano i wieczorem mleko około 200ml do tego kaszka na drugie śniadanie, obiad i na podwieczorek deserek. U nas najprawdopodobniej było zaburzenie przesyłu głodu między brzuszkiem a mozgiem. Dzisiaj wstała wesoła i co patrzę a tam pierwszy ząbek się przebił

61111 izula85 Kobieta, 34 lata, Mińsk Mazowiecki
~Zmartwiona 12345

~Zmartwiona 12345

Ktos tu dawno pytał mnie jak wyszlismy z karmienia jedynie na spiaco. Po prostu nie karmić jej przez sen. To znaczy w nocy kiedy sama sie dopominala mimo ze przysypiala nadal jej dawalam. Wazne zeby to wychodzilo od niej. Odstawianie trwalo az tydzień. Jadla wtedy bardzo malo. Po tym czasie sama normalnie zaczela lapac piers oraz jesc pokarmy stale - bo to juz byl ten wiek. Ogólnie caly proces jest bardzo trudny dla rodzica, dziecko placze z glodu, ale nie chce jesc normalnie i rodzic musi to przetrzymac. Doradzam konsultacje u gastrologa zeby wykluczyc chorobę i jesli sie okaze ze nie ma przyczyn fizycznych postapic wedlug instrukcji lekarza. Tzn nie karmic na spiaco. Dzisiaj moje dziecko ma 3 lata. Je normalnie. Dawno zapomnialam ze mieliy ten problem. To byl prawdziwy koszmar.

~Mama_Kai_19

~Mama_Kai_19

Witam niestety Problem jedzenia w półsnie dotyczy tez i mnie i mojej córki. Jak mi osteopatka powiedziala. Jak Mała ma kolki i dusi bąki to nie może jeść. Jest nazbyt zmęczona to też nie może jeść. Mój problem był taki, że miałam długi czas za dużo mleka. I młoda topiła się nawale, umiała sie tylko z tym obchodzic jak nerwy i uklad trawienny byly uspione. Obecnie ma 3,5 miesiąca. Sytuację z nadmiarem pokarmu opanowalysmy, ale nadal nie chce pić na trzeźwo. Sporadycznie się udaje szczególnie wieczorem przed pójściem spać, ale w dzień pociągnie parę razy do momentu jak zacznie płynąć mleko, puszcza i albo płacze (po prostu się drze), albo jak jest wypoczęta. Ona pije bardzo krótko, dlatego karmię ją bardzo często I boję się zostawić na dłużej niż 4 bez jedzenia. W tej chwili przybiera minimum co powinna, ale normalne to nie jest, że je w uśpieniu. Proszę o radę.

Eli91

Eli91

Izula85 proszę o kontakt. Już mam dość słuchania ze ten typ tak ma i wyrośnie z tego

65096 eli91 Kobieta, 28 lat, Kobylka
Dziubala

Dziubala

Mama_Kai_19, a może spróbowałabyś karmić córeczkę butelką z odciągniętym pokarmem. Wiedziałabyś ile zjada, a ona by się nie denerwowała ewentualnym nawałem mleka.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków