Nowe artykuły w portalu

Zabawki dla dzieci

Redakcja

Redakcja

Rodzice często nie wiedzą, jak wybrać dobre zabawki dla dzieci, tak, by dostarczały dziecku możliwości rozwoju, a równocześnie sprawiły, żeby dziecko bawiło się z radością. Nikt chyba nie chce, by zabawki edukacyjne dla dzieci, wybrane z pełnym zaangażowaniem, zostały rzucone przez dziecko w kąt od razu po ich otrzymaniu. Najważniejsze, aby zabawka dla dziecka budziła w nim zainteresowanie i chęć do zabawy.czytaj dalej

20243 redakcja Kobieta, 30 lat, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~patka80

~patka80

Wybor zabawek to naprawdę ciężka sprawa. Dzieci teraz są wymagające. Pewne jest jedno, że musimy dawać dzieciom to co im się podoba, a nie to czym nam się wydaje, że dziecko powinno się bawić. W innym przypadku niestety pieniądze nasze są zmarnowane, a zabawki rzucone w kąt. Według mnie zabawka powinna wzbudzać zainteresowanie, ale bawiąc się nią dzieci też powinny się uczyć. Ja bardzo lubię zabawki interaktywne.

~mamuś

~mamuś

Bo zabawki interaktywne sa rewelacyjne. Sama taką chętnie się bym pobawiła. Te misie, lalki są fantastyczne. Widzialyscie może reklamę takiego interaktywnego futrzaka o imieniu Furby? Bardzo mnie zaciekawila ta zabawka i chciałabym ja kupić swoim dzieciakom i czekam wiec na opinię.

~gość36

~gość36

To w takim razie i ja dolaczę się do dyskusji, bo od trzech miesięcy jestem posiadaczką Furby`ego. Jednym słowem-strzal w dziesiątkę. Dzieci zachwycone i ciągle się bawią, ą Furby ciągle zaskakuje czymś nowym. Ciekawe ile ma jeszcze niespodzianek dla nas.

~hura

~hura

Każdego dnia Furby pokazuje nam coś nowego. Zabawa nim to wielka przyjemność zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Fajnie, że zabawę można urozmaicać poprzez specjalną aplikację.

~gość36

~gość36

A co daje ta aplikacja w zabawie z Furby`m i gdzie ja pobrać? Pytam bo chciałabym dzieciakom maksymalnie udoskonalić zabawę z futrzakiem.

~patka80

~patka80

Aplikacja pozwala na karmienie zwierzaczka urozmaiconymi produktami, można tlumaczyć język jakim mówi Furby. puszczać muzykę, żeby furby tańczył. Taka aplikacja dostępna jest dla telefonów z androidem oraz dla iPhone. Sama aplikacja jest darmowa i można ją ściągnąć z App Store i Google Play

~BWB

~BWB

Tylko nie zapominajmy o aktualizacji aplikacji bo mogą nam umknąć inne funkcje. Aczkolwiek te, które obecnie posiadam na telefonie są super. Pozwalają karmić go jedzeniem, które przechowuję w spiżarni. Aplikacja pozwala również na tłumaczeniu języka furbijskiego na polski i nawet daje ze słownika furbijskiego pełne definicje.

~patka80

~patka80

Naprawdę? To ja tego nie wiedziałam, że trzeba aplikację aktualizować. Muszę to zrobić to dostane jakieś nowe funkcje co urozmaici na pewno zabawe.

~pomocnik

~pomocnik

Aktualizacja aplikacji to nic trudnego. Wystarczy ponownie wejść (zależnie od rodzaju telefonu) do Google Play lub App Store i kliknąć na aktualizację. Za każdym kolejnym razem gdy do aplikacji pojawi się coś nowego aktualizacje pobiorą się automatycznie.

~katarzyna.ga

~katarzyna.ga

Dla kogoś kto kompletnie nie ma pojęcia o tych wszystkich nowinkach technologicznych coś takiego to czarna magia ;) do kupna zabawki namówiła mnie siostra i idąc za jej przykładem sprawiłam dzieciakom niespodziankę, bardzo się ucieszyły, ale oczywiście to one pokazywały mi wszystkie dodatki do Furby'ego :)