Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Warszawa - mieszkanie, gdzie kupić?

~ewciaak00

~ewciaak00

potrzebuję rady w kwestii mieszkań w warszawie. wszędzie widzę drogi wynajem i wydaje mi sie, ze lepiej juz bedzie wziac kredyt i kupic wlasne, no ale wlasnie, od jakiej dzielnicy zaczac i gdzie szukac?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~arletaoow

~arletaoow

gdybym miała zacząć szukać do kupna to chyba praga południowa. zawsze wydawało mi się, że jest tam cicho, a pzy tym dojazd do centrum nie zajmuje jakoś masakrycznie dużo czasu, poza tym plus, że możesz sobie pospacerować nad wisełką ;)

~michasiapom

~michasiapom

Wola moja kochana <3 od dziecka jestem związana z Wolą, mieszkali tam moi dziadkowie, zostały same najlepsze kumpele i jeszcze często je odwiedzam jak mogę. Mieszkam na Pradze tylko dlatego, że mąż odziedziczył mieszkanie, ale gdybyśmy mieli coś kupować to na sto procent na Woli. Cudowna zieleń, wszędzie blisko.

~gość00

~gość00

Wola zgadzam się i jest jakiś piękny klimat... starości, tradycji czy nie wiem jak to nazwać, ale mieszkało mi się wspaniale

~sylvianna

~sylvianna

A może Białołęka? Jest stosunkowo tanio, a dojazd do centrum dobry i blisko jest Marywilska, teraz jeszcze galeria północna. Koleżanka z pracy kupiła mieszkanie na osiedlu pod Dębami na Płochocińskiej i jak byłam ostatnio na parapetówce to całkiem przyjemna okolica ;)