Maluchy

Łóżko piętrowe dla dziecka. Co o tym myślicie?

~Malina858

~Malina858

Heja:) Macie łóżka piętrowe? Gdzie kupowałyście? Co w ogóle myślicie o takim łóżku dla dwójki urwisów? :P Czy to bezpieczne? Przydałoby się nieco zaoszczędzić miejsca w pokoju.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Grolna

~Grolna

Nieprakryczność?? :P Nie znam bardziej praktycznego łóżka od łóżka piętrowego! A co do bezpieczeństwa... nie mogę się zgodzić. Nasze łóżko z lanomeble ma boczne barierki zarówno na piętrze jak i na parterze, a drabina jest odpowiednio wyprofilowana. Trzeba zwracać uwagę na materiał z jakiego wykonane jest łóżko. Najlepiej żeby było to drewno sosnowe. :P

paulowa

paulowa

Ja też jestem zwolenniczką łóżek piętrowych. Przy dwójce urwisów w jednym pokoju liczy się każdy metr kwadratowy mieszkania.

59570 paulowa Kobieta, 29 lat, Łask
~Mania2

~Mania2

A ja zaszalałam i mam łóżko piętrowe trzyosobowe, nawet nie wiedziałam że mogę mieć tyle wolnego miejsca w mieszkaniu!

~Mania2

~Mania2

~Karolajnaa
Trzyosobowe? Jak to się mieści na wysokość?

Wysokość jest standardowa. Po prostu pod dolnym łóżkiem jest kolejne rozsuwane łóżko. Ot ktoś pomyślał jak wykorzystać maksymalnie jak najmniejszą przestrzeń.

~Karolajnaa

~Karolajnaa

Takie łóżka trzyosobowe piętrowe jakoś specjalnie się nazywają?

~Egnificient

~Egnificient

Po prostu łóżko piętrowe 3-osobowe tu nie ma nic nadzwyczajnego w nazewnictwie :D :P

~mamaaniiamelki

~mamaaniiamelki

Tak Tak Tak !!! Zdecydowanie. Jako mama bliźniaczek posiadam takie łóżeczko i jestem bardzo zadowolona. Jeśli mogę polecić to osobiście wybrałam łóżeczko MAŁGOSIA z firmy https://lanomeble.pl/ Gorąco polecam tą firmy. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.