Maluchy

Czy znacie preparat "eye q" suplement diety dla dzieci?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~mama alanka

~mama alanka

a ja dziękuje opaczności ze się na te tabletki zdecydowałam i niech inni piszą ze to zbieżność w czasie, po 2 m-cach widzę u synka (6 lat) ogromną poprawę, miał problem z koncentracją nie zapamiętuje wierszyków/ piosenek, nie potrafił powiedzieć co się działo ciekawego w przedszkolu( brałam go na różne sposobny by coś z niego wydusić) po raz pierwszy po trzech latach w przedszkolu moje dziecko uczestniczyło aktywnie w występie moje zdziwienie (czyt. łezki) gdy zobaczyłam go śpiewającego i nadarzającego za resztą grupy podczas tańców, zaczął mówić dużo po angielsku tak jakby znikła blokada, wart wszelkich pieniędzy! a muszę się przyznać że podaje tylko 2 razy dziennie po 2 tabl.

~go24

~go24

Witam,
Ja o tym preparacie usłyszałam od neurolog, podobnie jak inni miałam problemy z nadpobudliwością u syna 6 lat. Postanowiłam zaryzykować i kupić ten produkt. Nie żałuję zapełnię, już po krótkim czasie stosowania zauważyłam znaczną różnicę w jego zachowaniu, jest o niebo spokojniejszy, Polecam w 100%.

~becik

~becik

Moja córka dostaje eyeq z przerwami od 3-ciego roku życia.Teraz ma 11 lat i dalej doje jej ten specyfik.Mała do 3 lat nie mówiła i była bardzo ruchliwa.Teraz buzia jej się nie zamyka.Uczy się dobrze,świadectwo z paskiem i potrafi w miarę spokojnie przesiedzieć całą lekcję.Podaję córce 2 tabletki dziennie i nigdy nie wprowadzałam dużej dawki ,którą zaleca producent dla nasycenia organizmu.

~pausos

~pausos

O tym preparacie dowiedziałam się od Pani neurolog, która mi go poleciła mówiąc, iż w ma o nim bardzo pozytywną opinię i został wypróbowany w centrum neurologi, w którym pracuje (zapewne wypróbowany przez małych pacjentów, Centrum Neurologi na Barskiej w W-wie). Osobiście jeszcze nie dałam tego moim dzieciom. Ile w tym prawdy nie wiem, ale lekarka tłumaczyła mi, że ten olej nie jest wyciągiem z wątroby, ale z mięśni ryb i wpływa pozytywnie na zachowanie dziecka i oni go polecają np. dzieciom nadpobudliwym.

~joszka

~joszka

Ja dowiedziałam się o tym leku od lekarki psychiatry dziecięcej, że jest zalecany dzieciom nadruchliwym, nadpobudliwym. I ze jest to jedyny przebadany suplement dostępny na rynku.
Podobne bardzo dobry lek , no i bez recepty. zamierzam kupic

~fihu

~fihu

Ja podaję IQ w płynie waniliowe 18 miesięcznemu synkowi. Rano łyżeczka do mleka i wieczorem
Synek był bardzo nerwowy, nie umiał się na niczym skupić, był ciągle nakręcony.Już po tygodniu widać było mega różnicę w zachowaniu, no i mowa bardzo ruszyła w ciągu dwóch ostatnich tygodni nabył kolejnych 20słów.Skupia się na tym, co robi. Świetnie naśladuje.Polecam szczerze. Jest zagraniczna wersja IQ od 6 miesiąca życia w takich twistowych kapsułkach.Zdecydowałam się jednak na ten waniliowy płyn, mimo iż synek nie ma 3 lat, dawka jest zmniejszona.Konsultowałamto z pediatrą i ona nie widzi przecowskazań w podawaniu IQ takim maluchom.

~mami_1979

~mami_1979

Drogie Mamy!!!szczerze polecam eye q, zaczełam podawać je synowi na początku września...i kończymy już 3 miesięczny okres początkowy. Efekty są spektakularne, młody jest zorganizowany, szybciej sie uczy bo łatwiej sie skupia, a do tego nie choruje, bo wiadomo ze sie uodparnia, chętnie odpowiem na wszystkie pytania, bo naprawdę warto, zwłaszcza ze przechodzę kurację razem z synem ;)
kupuję opakowania 360+40 kapsułek

~natij

~natij

~mami_1979
Drogie Mamy!!!szczerze polecam eye q, zaczełam podawać je synowi na początku września...i kończymy już 3 miesięczny okres początkowy. Efekty są spektakularne, młody jest zorganizowany, szybciej sie uczy bo łatwiej sie skupia, a do tego nie choruje, bo wiadomo ze sie uodparnia, chętnie odpowiem na wszystkie pytania, bo naprawdę warto, zwłaszcza ze przechodzę kurację razem z synem ;)
kupuję opakowania 360+40 kapsułek

I jak efekty po kolejnych 2-óch miesiącach? Ja dopiero zamierzam zacząć podawać synkowi, ma 8 lat i nie pracuje na lekcjach, mimo że wszystko w miarę potrafi, w domu musimy nadrabiać zaległości i tak codziennie... Sprawdziany są ok ma 4 i 5, w gorsze dni zdarzają się nawet 2-ki ale jakoś sobie radzi, zdecydowałam się na kupno przede wszystkim żeby pomóc mu się skupić na lekcjach. Zatem bardzo cenne będą dla mnie kolejne opinie na temat efektów :)

~mami_1979

~mami_1979

myślę, że warto- na pewno młody lepiej się skupia i szybciej zapamiętuje- bierzemy już po 2 dziennie ;)
na pewno będę stosowała do końca roku szkolnego :)
przy trudnych wrześniowych początkach - załamka przy nauce (czwarta klasa to przełom), wyszliśmy na półrocze ze średnią z ocen 4,5 - duma mnie rozpiera!
Warto zainwestować ;))