Kącik dla Tatusiów

Weekend z tatą

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Przybyło

~Przybyło

W zimie jest posucha, ale mój syn uwielbia narty więc zamieniamy zwiedzanie i wspinaczkę na zjazdy i ew. łyżwy ale nie powiem że fajnie by było pośmigać na łyżwach między figurami dinozaurów!

~maniana

~maniana

czytałem ostatnio że nawet amerykanie importują nasze figury dinozaurów a to świadczy o doskonałym rzemiośle naszych rodzimych producentów i te cudeńka można podziwiać w krasiejowie? chyba pora zaplanować jakiś weekend w maju na małe safari, yyyyyyyha

~Cechu

~Cechu

jura park nie przyszedł mi jeszcze do głowy podczas wspólnego planowania weekendów, a że tylko te nam zostały na integrację to staram się wszystko dokładnie zaplanować. Kiedy otwierają po zimowym śnie?

~NataliaS

~NataliaS

ja również czekam na wiosnę żeby rozpocząć sezon wycieczkowy, całe szczęście "weekendy z tatą" oznaczają u nas weekendy z całą rodziną więc mam to szczęście że mogę cieszyć się wspólnym spędzaniem czasu w gronie rodziny, pozdrawiam serdecznie

~Natalyah22

~Natalyah22

Mój mąż też stara się z synami spędzać w weekendy jak najwięcej czasu bo w tygodniu długo pracuje i zwyczajnie nie ma jak porobić czegoś razem poza odrabianiem lekcji :) Latem lubią grać w piłkę czy majsterkować w garażu a teraz zimową porą znaleźli sobie rozrywkę w postaci gier planszowych albo składania modeli :) Zbierają kolekcję Legendarne auta PRLu gdzie do poskładania są auta z czasów komuny i przy okazji zabawy uczą się czegoś :) Świetny sposób na wspólne spędzanie czasu z dziećmi :)