Kącik dla mam

Ból pleców

~smaczliwka

~smaczliwka

Znacie jakieś dobre srodki na bol pleców? Popracowałam w ogródku i dzisiaj ledwo mogę się schylać

Odpowiedzi znajdują się poniżej

adagaga

adagaga

Jeżeli bolą cię plecy to raczej powinnaś udać się do lekarza i znaleźć przyczynę, a nie jeść środki przeciwbólowe.

64262 adagaga Mężczyzna, 19 lat, Koszalin
~Cindre

~Cindre

Musisz nauczyć się jak się podnosić. Być może uniosłać ciężką rzecz i od tego Cie bolą plecy. Nie powinnaś tak robić bo jeśli raz sobie uszkodzisz kręgosłup to potem praktycznie niemożliwe będzie naprawienie go. Od czegos takiego można nabawić się dyskopatii.
Polecam po pierwsze ćwiczenia.
Po drugie możesz zastanowić się nad żelem rozgrzewającym na plecy [reklama usunięta]. W pewnym stopniu powinien zniwelować dolegliwości bólowe jakie odczuwasz.

ewelicja

ewelicja

Jakie polecacie żele rozgrzewające do stosowania przy bólu? Z jakim składem najlepsze?

65094 ewelicja Kobieta, 33 lata, Warszawa
KarinaM

KarinaM

Jak dla mnie, nie ma co czekać, aż będzie jeszcze gorzej - od razu pędź do lekarza i dowiaduj się, co Ci jest. ;) W takim wypadku żadne plastry czy maści najpewniej Ci nie pomogą.

65158 karinam Kobieta, 27 lat, Łódź
IzaaaK

IzaaaK

Osobiście nie polecam środków przeciwbólowych. Masaż, ciepła kąpiel, delikatne rozciąganie. Wybrałabym taką drogę. Tabletki działają tylko na objaw a nie na przyczynę:)

65379 izaaak Kobieta, 39 lat, Bielsko-Biała
~Majka223

~Majka223

Maść końska dobrze się sprawdza, w dobrej cenie na doz.pl, mnie zawsze ratuje w takich sytuacjach.

smother

smother

Tak, maść końska czasami jest niedoceniana, ale naprawdę w niektórych sytuacjach działa cuda

65565 smother Kobieta, 24 lata, Wawa