Skocz do zawartości
Forum

Mama na studiach


Gość obywatelmarta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość obywatelmarta

Mamusie, szukam dla siebie studiów w kierunku Turystyka, koniecznie we Wrocławiu, bo tu mieszkam i wygodniej by mi było z maluchami na miejscu. Powiedzcie, czy znacie/polecacie WSH? Kilkoro moich znajomych tam złożyło papiery. Słyszałam, że przykładają wagę do wysokiego poziomu nauczania. Jakie macie opinie?

Odnośnik do komentarza

Masz jakąś premię za reklamowanie tej uczelni???

Zakładasz wątek i pytasz o tę uczelnię, a w innych wątkach chwalisz się, że się w niej uczyłaś i ją skończyłaś.


obywatelmarta
ja czekałam o wiele krócej z powrotem na studia, bo wiedziałam, że im dłużej będę zwlekać tym trudniej mi się będzie przemóc. O studiach on-line się nie wypowiem, bo nie wiem czy to dobre rozwiązanie. Ale ja jeżdziłam na zjazdy do wrocławskiej WSH, właśnie z Krakowa. Cieżko było nie ukrywam, ale dałam rade i jestem bardzo zadowolona



obywatelmarta
Ja też uważam że warto spróbować. NIe ważne ile masz lat tylko zapału w sobie. Polecam ci uczelnie na której sama studiowałam po urodzeniu syna - WSH we Wrocławiu. Mają dużo fajnych kierunków i dobrze uczących wykładowców



obywatelmarta
na podyplomówkę zapisałam się miesiąc po porodzie. Mąż się śmiał że chyba hormony mi do głowy uderzyły i zwariowałam. Jednak ja się uparłam i choć ciężko było skończyłam WSH. A wybierając akurat tą szkołę, czytałam przede wszystkim opinie o niej i o samym interesującym mnie kierunku
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...