Skocz do zawartości
Forum

Reakcje dzieci na fajerwerki


Rekomendowane odpowiedzi

Moje dzieci jeszcze malutkie (córka ma za sobą dwa sylwestry, synek jeden) więc sama jestem ciekawa ich reakcji na fajerwerki. Pamiętam że w czasie pierwszego swojego "Sylwka" córka obudziła się gdy o północy zrobiło się za oknem głośno i zaczęła płakać, w ubiegłym roku zaś spała jak zabita, podobnie synuś który wtedy miał kilka tygodni. Mam nadzieję że w tym roku będzie podobnie, że prześpią spokojnie całą noc.

Odnośnik do komentarza

Mój syn w ubieglym roku prosił, żeby go obudzić o północy, bo on chce zobaczyć fajerwerki. Było bardzo głośno, jasno za oknem...ale mojego syna nic nie ruszy, jak śpi. Po kwadransie się poddaliśmy. Rano oczywiście był płacz, żeśmy go nie obudzili...poszukaliśmy dla niego filmy z pokazami fajerwerek, następnie mąż obiecał, że go weźmie na światełko do nieba...ale niestety nie było twmtego dnia dobrej pogody (mgła itp.). Może w tym roku uda mu się dotrwać do północy (przypomina mi to Ciumkowe historie...:) ). Córa w ubiegłym roku była maleńka. Nie reagowała na hałasy. Mam nadzieję, że w tym roku będzie równie spokojnie.

Odnośnik do komentarza

I co, dziewczyny? Dotrwały te Wasze dzieci do północy? U nas dzieciaczki poszły grzecznie spać o 21-szej, o północy obudził się tylko synuś, chyba przestraszył się huku wystrzałów, ale po possaniu cycusia zasnął ponownie. Znam już jednak ich reakcje na fajerwerki. W ostatni dzień roku, w Sylwestra poszliśmy wieczorem na spacer na pobliskie łąki. Akurat spotkaliśmy tam rodzinkę z dziećmi którzy puszczali sobie fajerwerki. Córka gdy usłyszała świst, huk a potem światełka podbiegła do nas przestraszona ale już po chwili gdy wytłumaczyliśmy jej co się dzieje podziwiała rozpryskujące się na niebie fajerwerki. Synuś nie zareagował wcale, jakoś go to nie obeszło. :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...