Kącik dla mam

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka. Jakie macie pomysły na prezent?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kaktus03

kaktus03

Ja rok temu kupiłam mojej babci tonik biovital i wtedy to było jako prezent i tak już zostało, że babcia pije go regularnie. Wzmacnia serce, ma ekstrakt z głogu i witaminy. Nawet moja mama zaczęła go pić bo jest odpowiedni dla osób dorosłych, nie tylko starszych. Dlatego polecam do regularnego stosowania i dla dobrego samopoczucia ale pierwszą butelkę można oczywiście sprezentować :)

58498 kaktus03 Kobieta, 34 lata, Toruń
dzidzia1

dzidzia1

Starsza córka ma w przedszkolu występy z okazji Dnia Babci i Dziadka. Potem wspólnie chcemy wziąć ich na kolację

58100 dzidzia1 Kobieta, 26 lat, Kraków
nikolina55

nikolina55

Moja babcia na pewno ucieszyłaby się z kwiatów, jest tradycjonalistką.

53312 nikolina55 Kobieta, 24 lata, Radom
~kaśkkk

~kaśkkk

Dziadkowie dostali album ze zdjęciami swoich wnucząt jak dorastali.
[reklama usunięta]
Według mnie jest to fajne zachowanie wspomnień

magda478

magda478

Ja babci często kupuję akcesoria dziewiarskie. Moja babcia uwielbia robić na drutach, więc zawsze jest zadowolona z prezentu.
[reklama usunięta]

60329 magda478 Kobieta, 45 lat, Wrocław
~kasialis

~kasialis

W tym, roku postawiłam na coś takiego jak nowoczesny senior. Zamiast kwiatów czy czekoladek może jakiś ciśnieniomierz albo aparat do masażu będzie super !

Mileyka

Mileyka

Przede wszystkim przynieście kwiaty i ciasto i spędźcie dzień ze swoimi dziadkami.

61627 mileyka Kobieta, 25 lat, Opole
~adamella

~adamella

Kwiaty swoją drogą, ale jakaś kolorowa lampka stojąca 3 d tez sprawiłaby na pewno radość.

~Malwina95

~Malwina95

Może fotoalbum? Moi dziadkowie w zeszłym roku byli bardzo wzruszeni i przy zdjęciach siedzieliśmy do późna. Zamawiałam przez internet [reklama usunięta], wszystko wyszło spoko i z tego, co pamiętam to nie było nawet jakoś bardzo drogie. W tym roku jeszcze nie mam pomysłu, więc cały czas szukam… Wszystko mają tak naprawdę, a jakieś lampki 3 d to zupełnie odjechany pomysł :P