Gdy bocian się spóźnia

Bezpłodność

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MAMA ANIOŁKA

MAMA ANIOŁKA

witaj potem ci szerzej opisze pewien przypadek ale dwa lata to nie jets dlugo moj brat i zona jego 8 lat czekali i jest dzidzia wiec moze trzeba pojsci do jakiegos konkretnego specjalisty ktory przebada cie i meza ?moja bratowa obwiniala brata za wszystko a okazalo sie ze ma nowotwor niezlosliwy na szczescie i po latach leczenia stanow zapalnych przez przypadek kiedy zmienila lekarza dowiedziala sie jak powazie jest chora i po operacji doslownie miesaic po niej zaszla w ciaze jest zdrowa i maja sliczna coreczke wiec glowa do gory i trzeba dzialac

2154 mama-aniolka Kobieta, 0 lat
JG79

JG79

Witaj!
Brak ciąży skłonił mnie do badań. Ze mną wszytko ok, ale mąż ma słabe nasienie. Przechodziliśmy już in vitro i inseminacje- nieudane! W lutym 2009 r. poroniłam- ciąża przestała się rozwijać w 5 tygodniu. Ta ciąża mimo, że trwała tak krótko, była dla mnie prawdziwym CUDEM!!!! Ale, czy kiedyś uda mi się znowu powtórzyć ten cud?

:(

--

5052 jg79 Kobieta, 0 lat
MAMA ANIOŁKA

MAMA ANIOŁKA

jejku strasznie ci wspolczuje wiem co to znaczy uwierz mi bo tez mialam poronienia...ale wiesz jesli raz sie udalo to moze i wkrotce znow sie uda?trzeba miec nadzieje ja po 10 latach zaszlam drugi raz w ciaze ktora donosilam wiec jestem z toba calym sercem...i mam nadzieje ze wam rowniez sie uda w koncu.wiesz maz mowisz ma slabe nasienie ale nie jest zle skoro raz sie udalo...trzeba moze tylko jakos wzmocnic plemniki i bedzie ok.higieniczny tryb zycia to na pewno juz wiesz dobre odzywianie i w koncu moze znow stanie sie cud?trzymam za to mocno kciuki glowa do gory dziewczyno,nie poddawaj sie

JG79

JG79

Dzięki za słowa wsparcia.
Może coś w tym jest, że skoro raz się udało to może i drugi raz natura zadziała?

--

5052 jg79 Kobieta, 0 lat
MAMA ANIOŁKA

MAMA ANIOŁKA

na pewno sie uda trzeba cierpliwosci i wiary w siebie.no i spokoj spokoj i jeszcze raz spokoj .stres jest tylko wrogiem.

Tuśka

Tuśka

Cześć,
ja znam przypadek, gdzie małżeństwo nie mogło mieć dzieci, starali się kilka lat, w końcu odpuścili i adoptowali najpiew jedno dziecko, za rok drugie, a dwa lata później .... znajoma zaszła w ciążę!!! Teraz mają 3 wspaniałałych, kochanych dzieci :)))
Jeżeli już raz zaszłaś w ciążę - bardzo mi przykro, że poroniłaś (też przez to przeszłam) -to znaczy, że zarówno Ty jak i Twój partner możecie miec dzieci i macie na to ogromną szansę.
Życzę powodzenia i serdecznie Cię pozdrawiam!

--

572 tuska Kobieta, 41 lat, Katowice
JG79

JG79

Dzięki Tuśka za kilka ciepłych słów!!
Moje samopoczucie się poprawiło, a wiara wzmocniła!

--

5052 jg79 Kobieta, 0 lat
wanilia6868

wanilia6868

JG79,
No u nas już 17 cykli za nami..ale wciąz nadzieja nie umarła:):):) są chwile smutniejsze i radosne,ale wciąż nic:( ale czekam i staram sie jak prawdziwa suwaczka:D
Uda nam sie kochana zobaczysz!

--

http://s6.suwaczek.com/20080126650114.png

Całusy Wanilijka:*

p.s czekamy na Boćka:):):)

4953 wanilia6868 Kobieta, 34 lata, Łódź
JG79

JG79

Och Wanilia !!!

Kochana ja żyję w nadziei już prawie 3 lata. Teraz jestem w tych owocnych dniach, więc seks obowiązkowo musi być!!!

--

5052 jg79 Kobieta, 0 lat
wanilia6868

wanilia6868

JG79
Nadzieja matką głupich!!!! NIE MYŚL ZA DUŻO TYLKO DO DZIEŁA!!!!Zobzcysz wkrótce obie zajdziemy i bedziemy na spacerki chodziły:)A potem same z siebie i ze swoich fobii będziemy się śmiały:D

--

http://s6.suwaczek.com/20080126650114.png

Całusy Wanilijka:*

p.s czekamy na Boćka:):):)

4953 wanilia6868 Kobieta, 34 lata, Łódź