Dietetyk

mleczne kanapki?

tyskaja

tyskaja

Cześć, chciałam zapytać, co dajecie swoim milusińskim na drugie śniadanie do szkoły. Zapewne słyszałyście o mlecznych kanapkach. Jesteście za czy przeciw? Ja ostatnio miałam w rękach Monte Snack. W smaku niby w porządku, ale jednak czuć tą chemię. Poza tym skład mnie skutecznie odstrasza - za dużo niezdrowych rzeczy. Owszem, można zjeść od czasu do czasu, ale nie wyobrażam sobie, żebym miała codziennie karmić tym dzieci.

48339 tyskaja Kobieta, 29 lat, Wrocław

Odpowiedzi znajdują się poniżej

martamama

martamama

Osobiście wolę na drugie śniadanie dać dziecku jakiś owoc niż sztuczną chemiczną kanapkę. Próbowałam w smaku i nie podszedł mi jej smak. Z tego samego powodu co Ty. Da się wyczuć, że jest tam pełno chemii. O wiele zdrowiej dać mleczko w kartoniku i banana. Na szczęście mój dzieciak woli wersję którą ja wolę i daję. Dla urozmaicenia zmieniam mu owoce, czasem robię sama naturalny sok, który przelewam mu do buteleczki. Cieszę się, że moje dziecko woli zdrowe produkty. Dzięki nim uzupełnia naturalnie witaminy i wzmacnia swoją odporność.

49580 martamama Kobieta, 40 lat, Kraków
zlotko1989

zlotko1989

Mleczne kanapki odpuść. Już lepiej dać mu według mnie chociażby banana. Czasem można dać oczywiście mleczne kanapki oraz inne "nowości". Ja osobiście coraz mniej gotowców kupuję.

--

Szukasz noclegu na wyjazd? Może zobacz...
Wspaniały nocleg nad morzem z basenem

51195 zlotko1989 Mężczyzna, 30 lat, Gdańsk