Ankiety, sondy

Ankieta dla matek i ojców oczekujących na narodziny dziecka :)

Marta1993

Marta1993

Witam! :) Na wstępie przepraszam za spam i bardzo gorąco proszę o pomoc przyszłe mamy! :) Jestem studentką V roku psychologii i aktualnie prowadzę badania do mojej pracy magisterskiej. Dotyczą one uwarunkowań satysfakcji małżeńskiej w okresie trzeciego trymestru ciąży. W związku z tym poszukuje zarówno kobiet jak i mężczyzn, którzy oczekują na narodziny swojego pierwszego dziecka. Badany okres dotyczy trzeciego trymestru ciąży. Badanie zajmuje około 15 minut, jest w pełni anonimowe i dobrowolne, a uzyskane wyniki posłużą wyłącznie do celów naukowych. Osoby chętne proszę o wypełnienie ankiety! Jeżeli macie takich znajomych, to proszę podeślijcie im moją ankietę, będę ogromnie wdzięczna. Z góry bardzo dziękuję za pomoc i poświęcony czas :) A wszystkim mamom życzę szczęśliwego rozwiązania! :)

https://docs.google.com/forms/d/1Bim5DmaFDdP7b3Cjm08Gjt1bBTu2VKtmqCIlvy2V0rs/edit

55130 marta1993 Kobieta, 26 lat, Katowice

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Axam

Axam

Witam,trochę przydluga ta ankieta, ale warta wypełnienia, choćby że względu na refleksje jakie się nasuwają podczas opowiadania na pytania...
Pozdrawiam

53813 axam Kobieta, 37 lat, Tychy
~fotoksiazka2017

~fotoksiazka2017

tak jak wyżej, przydluga ta ankieta ale całkiem warta wypełnienia; ) chętnie poznam wyniki badan w pracy za jakis czas ;)
pozdrawiam
fotoksiazka2017@gmail.com