9 miesięcy, ciąża

Grudniówki 2019

Agula89

Agula89

Cześć dziewczyny ;)
Czy są tu jakieś przyszłe mamusie, które maja termin na grudzień? --

11.05.2019 ❤ [*]

63670 agula89 Kobieta, 30 lat, Poznań

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Agula89

Agula89

O hej Żaneta ;)
Mi według kalendarzyka wypada na 13 grudzień ;) 13 piątek zeby było śmieszniej :)
Byłaś już u lekarza?

--

11.05.2019 ❤ [*]

sylwia25eM

sylwia25eM

Agula89 Witam się i ja :) mi również wychodzi termin na 13 grudnia :) u lekarza jeszcze nie byłam ale są już dwie kreseczki :) wybieram się za dwa tygodnie tak żeby było widać już serduszko.
Macie jakieś starsze dzieci czy to pierwsza ciąża?
Ja mam synka który ma 1,5 roku :)

48113 sylwia25em Kobieta, 28 lat, Ciezkowice
Agula89

Agula89

Hej Sylwia ;)
To fajnie, jak lekarz potwierdzi ten termin to będziemy rodzić razem :)
To moja pierwsza ciąża. Byłam wczoraj u lekarza ale nie widać jeszcze pęcherzyka. Zrobiłam beta hcg i wyszło 289 wiec potwierdza, że to 5 tydzień.
23 kwietnia mam wrócić i ginekolog mówiła, że już bedzie widać.
Jak się czujecie?

--

11.05.2019 ❤ [*]

~netkaa

~netkaa

Hej :) ja mam termin na 2 grudnia, w polowie 5 tc bylam na pierwszym usg i było juz widac maleńki zarodek, teraz czekamy jeszcze okolo tygodnia i wybierzemy się usłyszeć serduszko, bardzo się boję ale jestem dobrej myśli :) pozdrawiam wszystkie oczekujące mamusie

Agula89

Agula89

Ja byłam u ginekologa początek 5tyg i jeszcze nie było nic widać. Zmartwiłam się jak mi powiedziała, że nie widać pęcherzyka ale podobno za wcześnie. Mam nadzieje, że za dwa tygodnie zobaczę już na usg zarodek a może już bedzie słychać serduszko nawet?

--

11.05.2019 ❤ [*]

sylwia25eM

sylwia25eM

Ja z pierwszą ciążą byłam w piątym tygodniu a dokładnie 4tyd i 7 dzień i było widać tylko pęcherzyk a w 8 tygodniu już było serduszko. Chodzicie prywatnie czy na NFZ?

Agula89

Agula89

Sylwia ja mam opiekę w medicover, mamy z pracy taki pakiet.
W sobotę byłam na wizycie u babki, która nie prowadzi ciąż. Za dwa tygodnie mam kolejna wizytę juz u innej. Mam nadzieje, że bedzie w porządku. Z pierwsza ciąża to nie wiadomo nawet o co pytać i na co zwracać uwagę :/ Podobno pani ginekolog bardzo pilnuje wagi u ciężarnej :D

--

11.05.2019 ❤ [*]

sylwia25eM

sylwia25eM

Agula ja już jestem zaprawiona w boju po pierwszej ciąży. Chodzę prywatnie do Pana Ginekologa. Przy pierwszym porodzie byłam mega zadowolona chociaż skończyło się CC. Mój maluszek okazał się nie być takim maluszkiem hehe

Anettka

Anettka

Cześć dziewczyny! Termin porodu mam wstępnie na 9 grudnia. W ubiegłym tygodniu byłam u lekarza i widac było tylko pęcherzyk ciążowy, beta hcg ponad 2 tys. na wczoraj. W przyszłym tygodniu kolejna wizyta. Trochę się zmartwiłam ze nie widac zarodka, zresztą martwię się wszystkim ;P to moja pierwsza ciąża (a mam 37 lat) Powodzenia wszystkim ;)
Aneta

63752 anettka Kobieta, 38 lat, Warszawa