Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Sylwia ;)
To fajnie, jak lekarz potwierdzi ten termin to będziemy rodzić razem :)
To moja pierwsza ciąża. Byłam wczoraj u lekarza ale nie widać jeszcze pęcherzyka. Zrobiłam beta hcg i wyszło 289 wiec potwierdza, że to 5 tydzień.
23 kwietnia mam wrócić i ginekolog mówiła, że już bedzie widać.
Jak się czujecie?

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Hej :) ja mam termin na 2 grudnia, w polowie 5 tc bylam na pierwszym usg i było juz widac maleńki zarodek, teraz czekamy jeszcze okolo tygodnia i wybierzemy się usłyszeć serduszko, bardzo się boję ale jestem dobrej myśli :) pozdrawiam wszystkie oczekujące mamusie

Odnośnik do komentarza

Sylwia ja mam opiekę w medicover, mamy z pracy taki pakiet.
W sobotę byłam na wizycie u babki, która nie prowadzi ciąż. Za dwa tygodnie mam kolejna wizytę juz u innej. Mam nadzieje, że bedzie w porządku. Z pierwsza ciąża to nie wiadomo nawet o co pytać i na co zwracać uwagę :/ Podobno pani ginekolog bardzo pilnuje wagi u ciężarnej :D

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Termin porodu mam wstępnie na 9 grudnia. W ubiegłym tygodniu byłam u lekarza i widac było tylko pęcherzyk ciążowy, beta hcg ponad 2 tys. na wczoraj. W przyszłym tygodniu kolejna wizyta. Trochę się zmartwiłam ze nie widac zarodka, zresztą martwię się wszystkim ;P to moja pierwsza ciąża (a mam 37 lat) Powodzenia wszystkim ;)
Aneta

Odnośnik do komentarza

Hej Agula, tak, byłam wczoraj i jest pęcherzyk o równomiernym zarysie na swoim miejscu. Następna wizyta za dwa tygodnie. Mieszkam w Hiszpanii i tutaj zupełnie inaczej podchodzi się do ciąży, raczej na zasadzie co ma być to będzie, nikt nie przepisuje Luteiny, ani Duphastonu, całą trójkę urodziłam jeszcze mieszkając w Polsce i jestem trochę zaskoczona:) Fajnie że mamy zbliżone terminy, a z tym doświadczeniem to u mnie różnie, bo każda z moich ciąż była zupełnie inna:)

Odnośnik do komentarza

Ienkass ale Ci zazdrosze tej Hoszpanii!!
Chciałabym mieszkać w takim miejscu :)
Sylwia25eM ja też poszłam za szybko na wizytę (ze względu na to, że biorę tabletki na alergie) i nic nie było widać wiec nie warto iść za wcześnie bo teraz mam taki niepokój czy wszystko jest tak jak powinno być a wizytę mam 23 kwietnia po świętach :/ Nie mam jakichś szczególnych dolegliwości, jedynie co to piersi powiększone i wrażliwe i lekkie bóle w podbrzuszu. Poza tym czuje się bardzo dobrze.

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny,
8 kwietnia dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Testy pozytywne, beta 135, na dwa dni przed terminem okresu, który dzięki Bogu nie nadszedł. Dwa dni później beta 472. Planuję wizytę u gina na po świętach. To moje pierwsze dzieciątko, mam 33 lata. Pierwsze, o które staraliśmy się 10 miesięcy. Obecnie jestem w 5 tygodniu:-D

Odnośnik do komentarza

Jak miło wejść i zobaczyć że jest nas więcej :) gratulacje dziewczyny obyśmy w komplecie dotarły do grudnia :)
Domade to bardzo wczesna ciąża więc spokojnie na początku powoli przyrasta a później szybciej też tak miałam :)
Teraz nie badam beta hcg a wariuje więcej niż w pierwszej ciąży.
Z pierwszą ciążą staraliśmy się 3 lata i dopiero po leczeniu udało się zajść w ciążę. Teraz udało się po pierwszym cyklu i to naturalnie. Lekarz dał nam góra 3-4 miesiące a tu szok udało się i chyba dlatego fiksuje czy wszystko dobrze i za tydzień polecę pierwsza na wizytę hehe pierwsza ciąża była zagrożona do 5 miesiąca i może też to wpływa na mój strach o drugie dzieciątko...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...