9 miesięcy, ciąża

9 miesiac

dan23

dan23

zostałam przyjenta na oddział czy powinam powiedzieć lekarzowi że zaczeły mnie boleć plecy pachwiny brzuch a skurcze mam co 5min

59051 dan23 Kobieta, 30 lat, nowy bor

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Akemi

~Akemi

No raczej powinnaś powiedzieć.Mozesz tylko poczekać aż będą częstsze a póki co wejść pod prysznic żeby sobie trochę ulżyć.

~Akemi

~Akemi

A tak w ogóle to po co ciągle mnożysz jeden i ten sam temat???zasmiecasz forum.Raz wrzuciłeś i wszyscy widzą że coś nowego się pojawiło.

dan23

dan23

hej godzine temu poprosiłam żeby przyszedł lekarz ponieważ nie ustapił bol plecow pachwin brzycha a skrcze mam co 3 min i sa regularne i do tej pory nikt nie przyszedł czy jest jakiś sposub zeby szbciej przyszedł lekarz

dan23

dan23

poważnie bo zwonki na sali sa rozwalone a zadna siostra nie przychodzi a ja narazie neimoge wstawc z łuzka

Waniliowa

Waniliowa

dan23
poważnie bo zwonki na sali sa rozwalone a zadna siostra nie przychodzi a ja narazie neimoge wstawc z łuzka

Że tak spytam, czemu nie możesz wstawać z łóżka?
Może lekarz nie przychodzi bo czekają na dalszy rozwój akcji porodowej. Nie mogą przybiegać do każdej kobiety, której się skurcze nasilają co chwilę. :P
Objawy jakie piszesz pasują do rozpoczynającego się powoli porodu. ;) Robią ci badania regularnie? Kiedy ci rozwarcie sprawdzali?

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/axgy8zs.png

56428 waniliowa Kobieta, 24 lata, Austria
dan23

dan23

ponieważ mam podłoczona kropuwke
badania robili wczoraj a rozwarcie sprawdzali w środe

~Olcia22

~Olcia22

Dziewczyno co za brednie piszesz chyba jesteś zwykłym trollem internetowym... niedawno pisałaś że masz 4dzieci i chcesz mi powiedzieć że jesteś w szpitalu z 5 ciąża tydzień po terminie i nikt ci rozwarcia nie sprawdził?! A z kroplowka można chodzić :D

~Doratom

~Doratom

Masz skurcze co 3 min i jeszcze piszesz na forum? Jaja sobie robisz? Przy 5 dziecku to już raczej wiesz Co i jak ... Więc zgadzam się z Olcia22 jesteś zwykłym trollem internetowym...szkoda czasu

dan23

dan23

za kazdym razem gdy rodziłam rodziłam w prywatnej klinice tam wygloda wszystko inaczej poraz pierszy rodze w państwowym szpitalu i jestem tylko człowiekiem i mam prawo niewszystko wiedzieć