Skocz do zawartości
Forum

Test pozytywny-wpadka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.Moj ostatni okres był 28.11.17.Cykle regularne co 28,29 dni.26 lub 27dc miałam delikatne mininalnej ilosci różowe plamienie.Myslalam ze okres nadchodzi.Po wyjęciu tampona był czysty tylko był na nim minimalnej wielkości łebka szpilki skrzyp krwi.I na tym się skończyło. 29dc byłam już pewna że dostanę okresu bo brzuch mnie bolał cały czas.Niestety okresu nie widać. Wczoraj z ciekawości 32dc aby wykluczyć ciążę zrobilam test,ale nie z porannego moczu.Zdziwienie moje było straszne ponieważ po 20 sekundach pokazała się już druga kreska.Ciąży wogole nie brałam pod uwagę. W grudniu kochałam się z mężem 2 razy stosunek przerywany. Nawet nie jestem w stanie określić przybliżonego dnia w którym mogłoby dojść do zapłodnienia. Wczoraj wieczorem powtórzyłam test innej firmy i tez pozytywny.Wiem ze napewno musze zrobić badanie krwi ale to we wtorek.Zastanawiam się czy dwa testy mogą się mylić? Czy jest prawdopodobieństwo że jednak jestem w ciąży? Może któraś była w podobnej sytuacji?

monthly_2017_12/test-pozytywny-wpadka_64111.jpg

Odnośnik do komentarza

Kochana,na bank jesteś w ciąży.
Stosunek przerywany nic nie daje.Facet nie musi dojść w tobie żeby doszło do zapłodnienia,bo że tak powiem już wcześniej wydostają się z niego te małe skubance;)Jak dla mnie stosunek przerywany=normalny stosunek,tylko że w pierwszym przypadku satysfakcja mniej gwarantowana:P

Odnośnik do komentarza

A co do testu to są teraz tak czułe i dokładne że nie możliwe żeby 2 się myliły.
Ja nigdy nie stosowałam stosunku przerywanego bo jak pisałam to żadna metoda ale 1,5 roku temu też zaliczyliśmy "wpadkę".Byłam załamana i długo nie mogłam się z tym pogodzić.Teraz mamy 3 i zdecydowaliśmy się na 4-go malucha.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z przedmówczynią raczej marne szanse żeby dwa testy się myliły. Dla pewności zrób sobie betę we wtorek bo na wizytę u ginekologa i tak jeszcze za wcześnie.
Ja miałam identyczne objawy i czekałam na okres- teraz jestem w 13 tygodniu ciąży ;).

Odnośnik do komentarza

Test praktycznie nie może być fałszywie pozytywne, chyba że wyniku kilku chorób, np nowotworu. To jest ciąża na sto procent. Dziwne, że uprawiając seks bez zabezpieczenia, jesteś zdziwiona tym, że zaszłaś w ciążę. Stosunek przerywany to NIE JEST metoda antykoncepcyjna. Jeżeli już po 20 sekundach pojawiła się druga kreska i to nie z porannego moczu to znaczy, że jesteś już co najmniej w 2 miesiącu. U mnie w 6 tygodniu (czyli początek 2-go miesiąca) kreska pojawiła się dopiero po 10 minutach i to ledwie zauważalna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...