9 miesięcy, ciąża

Mdłości w ciąży po każdym posiłku

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~mdłości

~mdłości

Wymiotowałam do 17 tyg. Pomagaly Prevomit dwie dziennie, na czopki Torekan w ogóle nie reagowałam. Woda z lodem ewentualnie zimny sok pomarańczowy. Tylko i wyłącznie zupy, ogórkowa, szczawiowa, buraczkowa i rosół. Mikroskopijne kanapeczki dwu, trzy centymetrowe. Minął 17 tydzień i powoli wracałam do żywych.

~mdłości

~mdłości

Jak zjesz o 13 i Ci sie przyjmie to weź Prevomit dwie tabletki na raz, myślę ze pomoże.

Justyna92

Justyna92

Dziewczyny, potrzebuje rady! Czy mdłości mogą wrócić po dwóch miesiącach? Miałam okropne mdłości i wymioty przez cały 3 miesiąc, ale wraz z jego końcem ustąpiły też dolegliwości. Teraz jestem w 20 tygodniu. Od dwóch dni strasznie mnie mdli. Czy jest możliwe, żeby te całodzienne mdłości wróciły? Czy któraś z Was miała taką sytuację?

49775 justyna92 Kobieta, 27 lat, Brzeszczki Duże
secondtry

secondtry

Hej,
Jestem w 34 tc i niestety mdlosci mam caly czas, przed i po posilkach w dzien i w nocy. Wymiotuje duzo mniej, ale mdlosci nadal all day, nawet budza mnie ze snu co kilka godzin.

--

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

3215 secondtry Kobieta, 40 lat, Warszawa
~Leokadia

~Leokadia

Hej dziewczyny ja jestem 7tydzień i cały czas wymioty po każdym jedzeniu mam dość jestem wykończona i bez siły nie próbowałam jeszcze inbiru ani migdałów ale jak są o tym pomyśle to jusz mi nie dobrze no i jeszcze biegunkę mam czasem boję się żebym się nie odwodniła. Nie wiem co jusz Mam robić masakra.

Justyna92

Justyna92

Po pierwsze może nie w temacie, ale nie mogłam na to patrzeć. JUŻ a nie JUSZ...
Co do mdłości, to mnie akurat nic nie pomagało. Ani imbir, ani migdały. Od rana nie mogłam nic jeść, po południu trawiłam tylko jogurty pitne i dopiero wieczorem mogłam trochę zjeść. Długo się męczyłam zanim zrozumiałam, że tylko wieczorem mój żołądek przyswaja pokarmy. Może też spróbuj jeść dopiero pod koniec dnia.

49775 justyna92 Kobieta, 27 lat, Brzeszczki Duże
WEROikusia

WEROikusia

Mnie za to męczyło dopiero od 4 miesiąca... Za to do tego stopnia, że nawet witamin nie mogłam łykać... Na szczęście Folik był na tyle mały że jakoś "przechodził" :) 2 miesiące się pomęczyłam, potem przeszło :)

54874 weroikusia Kobieta, 31 lat, Warszawa
~karola0096

~karola0096

hej dziewczyny, jestem w 10 tyg ciazy. od dwóch dni wymiotowalam dosłownie wszystko co wzielam do ust, nawet już w nocynkowanej co godzinę biegalam wymiotowac;(( chociaż nie miałam już czym. do tego dostałam w nocy takiego rozwolnienia ze dziś juz leze w szpitalu; (( od rana miałam same kroplowki.

~witam.

~witam.

Ja wymiotowałam do 4 miesiąca-nic nie mogłam zjeść, wylatywała nawet łyżeczka kisielu, jadłam już pozniej żelki z imbirem-bardzo dobry smak ale nie wiele pomagały, w dzien bez żelków było tak samo jak w dzień gdy je jadłam.
Miałam kroplówki w szpitalu a potem w domu.

~Ankak

~Ankak

Ja mam to samo 10 tydzień wymioty 10 15 razy dziennie po wodzie po herbacie coś strasznego .Żyć mi się nie chce z pierwszą ciąża tez było źle ale nie aż tak. ja nie jestem w stanie wyjść z domu.