Skocz do zawartości
Forum

Mamusie Myślenice i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Mam na 18czerwca ;-) Tak rodzę u nas w szpitalu.. Miałam w Krakowie, u Rydygiera albo na Ujastku, ale to jednak za daleko. W Myślenicach z tego co wiem, poprawiły sie warunki.. A najwazniejsze jest to, ze dla dziecka do szpitala, wystarczy zabrac tylko pampersy, chusteczki nawilżane i ubranie na wyjście, no i później fotelik. ;-) Chodzę przywatnie do Krakowa, place 100zł za wizytę z USG. Mialam chodzić do Myślenic do Kiszki prywatnie, ale jednak terminy byly zbyt długie. I dostalam przy mojej Pani Ginekolog.. A Ty na kiedy masz termin? I gdzie zamierzasz rodzić? ;-)

Odnośnik do komentarza

Ja wlaśnie też naturalnie, i planuje bez znieczulenia, a jak będzie to sie w trakcie okaże... ;-)

Chłopczyk, imie jeszcze nie wybrane.. Ciągle sie zastanawiamy.. ;-)

To kiszka nie przyjmuje w Mogilanach, czy w tej klinice serce sercu? Prywatnie też?

Odnośnik do komentarza

Tak przyjmuje w przychodni przy szpitalu ale na nfz a kolejki takie ze dramat. Natomiast prywatnie to z tego co mi wiadomo to tylko w dobczycach we wtorki i soboty. Ja mam wlasnie do niej na wtorek i mam nadzieje ze z malenstwem wszystko dobrze. To moja pierwsza ciaza dlllliuuugo czekalam wiec strasznie sie boje. Twoja tez pierwsza??

Odnośnik do komentarza

Rozumiem Cię, też zaczęłam kupować rzeczy dla malucha dopiero w 28tyg. Ja już mam prawie wszystko, dla małego tylko dla siebie nie mam paru rzeczy do szpitala ;-)

A czuje sie tak sobie.ostatnio krzyż mnie boli, tak, że chodzić mi trudno. No i skurcze mam.
ciągle mam ochote na lody :P
przytulam 7kg, jak do tej pory. A Ty? Jak z Waga? ;-)

Odnośnik do komentarza

E to js juz 5,5 na plusie. Tez bym lody ciagle jadla o dziwo kakaowe co wczesniej tylko owocowe jadlam. Wlasnie dziewczyny na forum wrzesniowek prawie kazda cos juz ma ubranka lozeczko wozek a ja nic kompletnie nic nie mam oprocz brzuszka a to najwazniejsze:* a kupowalas juz moze pizame do szpitala i biustonosze do karmienia? GdZie?

Odnośnik do komentarza

A czemu leżałaś na Ginekologii jeśli mogę spytać ?
No ja już dawno zamierzam kupić te rzeczy ale jakoś nie mam weny.
Dzisiaj mam taki gorszy dzień, źle sie czuje caly dzień.. Ehh.. Moze jutro będzie lepiej.
Jeszcze zgaga mnie teraz dopadła.. ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...